Ulubione
LevelOne

LevelOne Switch 24-port 10/100 Mbps 2XSFP

Numer katalogowy Nr kat NULVO000745,

Kod producenta Kod GSW-2473

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

LevelOne GSW-2473 Combo Web Smart Switch to idealne rozwiązanie dla mieszanej sieci Ethernet, Fast Ethernet, oraz Gigabit Ethernet. Posiada zaawansowane funkcje zarządzania po przez przeglądarkę internetową. Oferuje 24 porty Fast Ethernet oraz 2 współdzielone porty Gigabit Ethernet / SFP.

Opcje zarządzania.
Switch zawiera kilka rozwiązań pozwalających zarządzać ruchem w sieci. GSW-2473 wspiera 802.1p Class of Service dla ustawienia priorytetów danych lub pakietów, 802.1Q Tag VLAN management - dla zarządzania różnymi podsieciami.

Zdalne zarządzanie dzięki łączu światłowodowemu
Dzięki złączą SFP istnieje możliwość podłączenia switcha na odległość do 550 metrów (1000BASE-SX (MMF)), 10 kilometrów (1000BASE-LX (SMF)) a nawet do 70 kilometrów (1000BASE-ZX). Dzięki temu bez problemu można zarządzać serwerami znajdującymi się w innym budynku czy mieście bez ograniczeń sieci LAN.

Informacje techniczne

Specyfikacja techniczna

- 24-Porty Fast Ethernet
- 2 Porty Combo (Gigabit Ethernet/SFP)
- Zarządzanie przez przeglądarkę internetową (Web Smart Switch)
- Auto-negocjacja, Auto-MDI/MDI-X na wszystkich portach
- Full-duplex IEEE 802.3x flow con-trol
- Store-and-forward switching architecture
- IEEE 802.3ab, 802.3u, 802.3, 802.z
- Supports NWay protocol and auto-detect duplex mode
- Features Port-Based 802.1Q Tag VLAN
- Supports 802.1p Class of Service with 2 per port priority queues
- 4K MAC with auto learnings
- Large 8.8G switching bandwidth
- Zestaw uchwytów montażowych do szafy 19''

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

LevelOne Switch...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: LevelOne Switch 24-port 10/100 Mbps 2XSFP