Ulubione
0

Zyxel PLA5456 Twin Pack PowerLine 1800Mbps 2xLAN

Numer katalogowy Nr kat NUZYXPW1800MK20,

Kod producenta Kod PLA5456-EU0201F

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Zbuduj szybką i stabilną sieć domową wraz z gigabitowym adapterem Powerline
ZyXEL PLA5456 HomePlug AV umożliwia graczom sieciowym stabilną i niezawodną transmisję wideo w rozdzielczości 4K w dowolnym miejscu, w którym znajduje się gniazdko elektryczne. Wysoką przepustowość do 1800 Mbps* zapewnia najnowsza technologia w standardzie HomePlug AV2. Do adaptera PLA5456 można również podłączyć konsolę do gier wideo i cieszyć się stabilną oraz płynną komunikacją podczas grania w sieci. Wygodna konstrukcja z wbudowanym gniazdkiem elektrycznym umożliwia jednoczesne zasilanie adaptera i podłączonego do niego urządzenia nie pozbawiając gniazdka elektrycznego jego funkcjonalności.

Szybka i niezawodna komunikacja sieciowa prosto z gniazdka elektrycznego

Wystarczy podłączyć jeden adapter ZyXEL PLA5456 do routera lub bramy a drugi do urządzenia, które wymaga połączenia z internetem. Dzięki obsłudze nowoczesnej technologii HomePlug AV2 i dwóm wbudowanym portom gigabitowym, zbudowanie przewodowej sieci o wydajności do 1800 Mbps* jest bardzo proste.

Przesyłanie strumieni wideo 4K i dwa gigabitowe porty ethernet dla najbardziej wymagających aplikacji
Wyposażony w najnowszą technologię HomePlug AV2 oraz MIMO, ZyXEL PLA5456 oferuje taką samą wydajność, jakby był podłączony bezpośrednio do routera. Urządzenie umożliwia ogromny wzrost zasięgu nawet na dwóch różnych kondygnacjach. Dzięki temu na obu portach gigabitowych bez problemu spełnia wymagania transmisyjne jednocześnie używanych aplikacji takich jak radio internetowe, obraz TV na dużym ekranie oraz przesyłanie strumieni Netflix w rozdzielczości 4K.

Łatwa konfiguracja oraz stabilny i bezpieczny dostęp do internetu z dowolnego miejsca w domu
Instalacja i używanie adapterów ZyXEL PLA5456 jest bardzo proste nawet dla użytkowników, którzy nie mają większego doświadczenia z tego typu urządzeniami. Aby ich używać wystarczy podłączyć je do gniazdek elektrycznych uzyskując tym samym natychmiastowe połączenie kablowe w dowolnym miejscu w domu bez konieczności instalowania dodatkowych kabli. Znaczący wzrost zasięgu gwarantuje fantastyczną stabilność połączeń nawet na dwóch kondygnacjach. Wciśnij przycisk synchronizacji na obu adapterach PLA5456, aby uzyskać natychmiastową komunikację poprzez sieć elektryczną zaszyfrowaną kluczem 128 bitowym. Prawdziwa magia!

Wygodna konstrukcja z wbudowanym gniazdkiem elektrycznym

ZyXEL PLA5456 posiada wbudowane gniazdko, dzięki któremu po wpięciu adaptera do gniazda elektrycznego w ścianie nadal możemy zasilać podłączone do niego wcześniej urządzenie. Wbudowany w urządzeniu filtr eliminuje zakłócenia wywołane przez inne urządzenia podłączone do sieci elektrycznej i dzięki temu możemy cieszyć się większą jakością komunikacji sieciowej.

Wykrywanie połączeń i ich aktywności wraz z aplikacją ZyXEL ONE Connect

Dzięki ZyXEL ONE Connect router, można wykrywać podłączone do sieci urządzenia poprzez zainstalowaną na urządzeniach mobilnych aplikację ONE Connect**
** ZyXEL ONE Connect router jest wymagany dla wszystkich funkcji tej aplikacji.

Informacje techniczne

Zasilanie

Sieciowe

Bezpieczeństwo

128-bitowe Szyfrowanie AES

Max. prędkość przesyłu 1800 Mbit/s
Wymagania sprzętowe

Microsoft Windows XP/Vista/7/8

Zakres częstotliwości

2 - 86 MHz

Modulacja

OFDM

Architektura sieci GigabitEthernet
Porty we/wy 2 x 10/100/1000 Mbit/s
Standardy 1901 , AV2
Prezentacja 3D

Fizyczne

Kolor Biały
Wymiary

133.5 x 71.1 x 38.6 mm.

Waga 230 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie

- 2 Adaptery Powerline
- 2 kable Ethernet
- Skrócona instrukcja obsługi
- Karta gwarancyjna

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Zyxel PLA5456 T...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Zyxel PLA5456 Twin Pack PowerLine 1800Mbps 2xLAN