Ulubione
0

UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S

Numer katalogowy Nr kat NUUBQSOM1G0002A,

Kod producenta Kod UF-SM-1G-S

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Moduł SFP UF-SM-1G-S - 2 szt.

Informacje techniczne

Max. prędkość przesyłu 1.25 Gb/s
Standard SFP
Typ / długość fali 1550 nm

Techniczne

Rodzaj światłowodu Single-mode
Zasięg 3 km

Pozostałe

Gwarancja 12
Informacje o gwarancji

Gwarancja 12 miesięcy liczona od daty sprzedaży

Ilość w opakowaniu 2

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

UBIQUITI Moduł ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S