Ulubione

TP-LINK Moduł SFP+ SM5110-LR Single 10km

Numer katalogowy Nr kat NUTPLSOM0000007,

Kod producenta Kod TL-SM5110-LR

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR

  • Jednomodowy moduł SFP+ LC
  • Obsługa Hot-Plugging
  • Obsługa funkcji DDM
  • Zgodność z wymogami SFP+ MSA
  • Zgodność z przełącznikami wyposażonymi w porty SFP+ 10G, w tym TL-SG3428X, TL-SG3428XMP JetStream.

TL-SM5110-LR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to jednomodowy moduł SFP+, 10GBASE-LR, 1310 nm o wysokiej wydajności. Urządzenie obsługuje tryb pełnego dupleksu i połączenia Ethernet 10G na odległość 10 km z użyciem światłowodowych kabli 9/125 m.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry
  • DDM
  • SFP-MSA
  • Hot Swappable
  • Standardy i protokoły: IEEE 802.3ae, TCP/IP
  • Złącze dupleksowe LC
  • Certyfikaty: FCC, CE
Max. prędkość przesyłu 10 Gb/s
Standard SFP+
Typ / długość fali 1310 nm

Techniczne

Rodzaj światłowodu Single-mode
Zasięg 10 km

Pozostałe

Gwarancja 60
abid 787239

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

TP-LINK Moduł S...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: TP-LINK Moduł SFP+ SM5110-LR Single 10km