Ulubione
TP-LINK

TP-LINK Moduł SFP+ M431-LR SFP-LC 10G 1310nm

Numer katalogowy Nr kat NUTPLSOMTXM431L,

Kod producenta Kod TXM431-LR

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

TXM431-LR pozwala na przedłużenie sieci Ethernet 10Gb/s. Jest to jednomodowy moduł SFP+ 10GBASE-LR o wysokiej wydajności. Obsługuje łącza Ethernet 10G w pełnym dupleksie do 10km dla światłowodów 9/125m.

  • Jednomodowy moduł SFP+ LC
  • Wspiera Hot-Plugging
  • Współpracuje z wieloma przełącznikami/modułami SFP+ TP-LINK.

Informacje techniczne

Max. prędkość przesyłu 10 Gb/s
Standard SFP+
Typ / długość fali 1310 nm

Techniczne

Rodzaj światłowodu Single-mode
Zasięg 10 km

Pozostałe

Gwarancja 60

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

TP-LINK Moduł S...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: TP-LINK Moduł SFP+ M431-LR SFP-LC 10G 1310nm