Ulubione

QNAP Moduł optyczny Mellanox MFM1T02A-SR 10GbE Transceiver

Numer katalogowy Nr kat NBQNPOT10GB0001,

Kod producenta Kod TRX-10GSFP-SR-MLX

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Mellanox MFM1T02A-SR 10GbE Transceiver TRX-10GSFP-SR-ML
Moduł optyczny przeznaczony do serwerów QNAP wyposażonych w sloty SFP+.

Informacje techniczne

Max. prędkość przesyłu 10 Gb/s
Standard SFP+
Typ / długość fali 850 nm

Techniczne

Rodzaj światłowodu Single-mode
Zasięg 300 m

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 694266

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

QNAP Moduł opty...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: QNAP Moduł optyczny Mellanox MFM1T02A-SR 10GbE Transceiver