Ulubione
PLN

Netgear MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731F

Numer katalogowy Nr kat NUNTGSZOM01,

Kod producenta Kod AGM731F

Skorzystaj z rat 0% >>

netto 629 , 82 netto
774 , 68

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta
  • Gigabit Ethernet “short-reach” fiber connectivity
  • LC duplex connector
  • Fits into SFP interfaces of all Fully Managed Switches
  • Fits into SFP interfaces of all Smart Switches
  • Fits into SFP interfaces of JGS524F
  • Drives Gigabit Ethernet up to 550 m distances with 50/125ìm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
  • Drives Gigabit Ethernet up to 275 m distances with 62.5/125ìm OM1 multimode fiber cables
  • 5-year warranty

Pozostałe

Gwarancja 60
abid 148721

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Netgear MiniGBI...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Netgear MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731F