Ulubione
Intel

Intel Ethernet Server Module 10G 1xLR E10GSFPLR

Numer katalogowy Nr kat NKINLS10M00,

Kod producenta Kod E10GSFPLR

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Informacje techniczne

Specyfikacja techniczna

• Hot-pluggable SFP+ footprint
• Supports rate selectable 1.25 Gb/s or 9.95 to 10.3 Gb/s bit rates
• Power dissipation < 1 W
• RoHS-6 compliant (lead-free)
• Commercial temperature range 0 °C to 70 °C
• Single 3.3 Vdc power supply
• Max. link length 10 km (LR)
• Uncooled 1310 nm DFB laser (LR)
• Receiver limiting electrical interface
• Duplex LC connector
• Built-in digital diagnostic functions

Do pobrania

Dokładny opis oraz specyfikacja techniczna w pliku pdf

Zysk anteny 0 dBi
Porty we/wy Brak
Standardy 802.11a
Typ WiFi
Interfejs USB

Fizyczne

Waga 0 kg

Pozostałe

Gwarancja 0

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Intel Ethernet Server Module 10G 1xLR E10GSFPLR