Ulubione
PLN

Hewlett Packard Enterprise Moduł SFP X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B

Numer katalogowy Nr kat NUHPESOM1G00012,

Kod producenta Kod JD118B

netto 780 , 53 netto
960 , 05

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Moduł SFP X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry Interfejsy / porty
  • Interfejsy / porty Szczegóły 1 x sieć LC 1000Base-SX
Media i wydajność
  • Obsługiwany typ nośnika Światłowód
  • Technologia Ethernet Gigabit Ethernet
  • Technologia sieciowa 1000Base-SX
Max. prędkość przesyłu 1 Gb/s
Standard SFP
Typ / długość fali 1000BASE-T

Pozostałe

Gwarancja 12
abid 482811

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Hewlett Packard...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Hewlett Packard Enterprise Moduł SFP X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B