Ulubione
PLN

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D

Numer katalogowy Nr kat NUHPESOM1G00016,

Kod producenta Kod J4858D

Skorzystaj z rat 0% >>

netto 601 , 32 netto
739 , 62

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

1G SFP transceiver, LC SX 500m OM2 MMF

Informacje techniczne

Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
Standard SFP

Techniczne

Zasięg 500 m

Pozostałe

Gwarancja -1
abid 628552

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Hewlett Packard...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D