Ulubione

Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D

Numer katalogowy Nr kat NUHPESOM1G00015,

Kod producenta Kod J4859D

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

1G SFP transceiver, LC LX 10km SMF

Informacje techniczne

Max. prędkość przesyłu 1000 Mbit/s
Standard SFP

Techniczne

Zasięg 10 km

Pozostałe

Gwarancja -1
abid 627723

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Hewlett Packard...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D