Ulubione
0
Dell

Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m

Numer katalogowy Nr kat NSDELSA00000011,

Kod producenta Kod 407-BBOU

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Dell Networking, nadawczo-odbiorczy, SFP+, 10GbE, SR, 850nanometr Długość fal, 300m Reach

Pozostałe

Gwarancja -1

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Dell #Dell Netw...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Dell #Dell Networking SFP+ 10Gb/s SR 850nm 300m