Ulubione
D-Link

D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m

Numer katalogowy Nr kat NUDLICG3111,

Kod producenta Kod DEM-311GT

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Transceiver Mini GBIC, 1000BaseSX (LC-Duplex), maksymalna odległość 550 m, 1 port światłowodowy SX 1000 Mb/s (LC-Duplex), światłowód Multimode 50/125 ľm o maksymalnej długości 550 m, światłowód Multimode 62,5/125 ľm o maksymalnej długości 220 m, tryb pełnodupleksowy, kontrola przepływu 802.3x, wymiana "na gorąco".

Informacje techniczne

Specyfikacja techniczna
  • 1 port światłowodowy 1000 Mb/s SX (LC-Duplex)
  • Tryb pełnodupleksowy 2000 Mb/s
  • Obsługa kontroli przepływu IEEE 802.3x
  • Wymiana "na gorąco"
  • IEEE 802.3z
  • Kontrola przepływu IEEE 802.3x
  • Światłowód Multimode 62,5/125 ľm o maksymalnej długości 220 m
  • Światłowód Multimode 50,0/125 ľm o maksymalnej długości 550 m

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

D-Link DEM-311G...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m