Ulubione
PLN

D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km

Numer katalogowy Nr kat NUDLICG3101,

Kod producenta Kod DEM-310GT

netto 327 , 86 netto
403 , 27

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Informacje techniczne

Standard SFP
Typ / długość fali 1310 nm

Techniczne

Rodzaj światłowodu Single-mode
Zasięg 10 km

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 81860

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

D-Link DEM-310G...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km