Ulubione

Cisco MFELX1 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transce

Numer katalogowy Nr kat NUCISOMOD10,

Kod producenta Kod MFELX1

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

W celu zwiększenia funkcjonalności sieci nie trzeba kupować nowego sprzętu. Akcesoria sieciowe Cisco Small Business Network Accessory pozwalają szybko ulepszyć wydajność już używanych urządzeń.
Akcesoria sieciowe Cisco Small Business Network Accessory:
Moduły nadawczo-odbiorcze (Transceiver): Do każdego przełącznika, który ma wolne gniazdo SFP, można dodać funkcję łączności światłowodowej lub łącze sieci Gigabit Ethernet. Zwiększając zasięg łączności przełączników lub sieci, można uzyskać lepszą wydajność.
Zasilacze: Podłączenie urządzeń sieciowych do zasilacza nadmiarowego pozwala chronić je przed nieoczekiwanymi przerwami w działaniu. W przypadku wykrycia awarii zasilania sprzęt sieciowy jest automatycznie zasilany z zasilaczy nadmiarowych, co zapewnia jego nieprzerwane działanie. Pozwala to uniknąć kosztownych przerw w dostępie do sieci.

Informacje techniczne

Specyfikacja techniczna

Do pracy w drugim oknie transmisyjnym (długość fali 1310nm),
Dla włókien jednomodowych,
Szybkość transmisji 100Mb/s do 10 km (sieci kampusowe, metropolitalne (MAN)),
Kompatybilny z SFP MSA.
Rodzaj złącza: Duplex LC

Parametry modułu:
-moc nadawania: -15dBm do -8dBm,
-czułość odbioru: -34 do -5dBm.

Funkcje

Dodatkowa łączność światłowodowa za pośrednictwem łatwego w instalacji, modułu SFP (Small Form-Factor Pluggable)
Możliwość rozbudowy przełączników w celu obsługi sieci Gigabit przy użyciu modułu SFP, który zwiększa wydajność
Zasilacze nadmiarowe zapewniające nieprzerwane działanie urządzeń sieciowych w przypadku awarii sprzętu lub zasilania

Pasuje do

Linksys SR208G, Linksys SRW208MP, Linksys SRW208P, Linksys SRW224G4, Linksys SRW248G4

Fizyczne

Wymiary

13 x 9 x 56 mm

Waga 18 g

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Cisco MFELX1 10...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cisco MFELX1 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transce