Ulubione

Cisco GLC-LH-SM= 1000BASE-LX/LH SFP transceiver MM and SM Fiber, 1300-nm, dual LC/PC

Numer katalogowy Nr kat NUCISSMO003,

Kod producenta Kod GLC-LH-SM

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Gdzie kupić?

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Cisco moduł MiniGBIC/SFP 1000BaseLX/LH (LC)

Długość fali: 1310nm
Parametry światła: Światłowód jednomodowy do 10 km złącze typu LC

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Cisco GLC-LH-SM= 1000BASE-LX/LH SFP transceiver MM and SM Fiber, 1300-nm, dual LC/PC