Ulubione
Digitus

Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-SX 850nm MM LC 550m

Numer katalogowy Nr kat NUASSSOM0000002,

Kod producenta Kod DN-81000

  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Informacje techniczne

Pozostałe parametry

- Moduł mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable)
- Przepustowość 1.25 Gbs
- Zgodny z IEEE 802.3z
- Źródło światła lasera klasy 1, laser zgodny z EN 60825-1
- Hot swap
- Zasilanie 3.3V

Standard SFP
Typ / długość fali 1000BASE-T

Techniczne

Rodzaj światłowodu Multi-mode
Zasięg 550 m

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Digitus Moduł m...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Digitus Moduł mini GBIC SFP 1000Base-SX 850nm MM LC 550m