Ulubione
Intellinet

Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC

Numer katalogowy Nr kat NUITLMC10507349,

Kod producenta Kod 507349

netto 367 , 49 netto
452 , 01
  • Odbiór w całej Polsce!
  • Dostępny w ciągu24h
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

- Port optyczny SC jednomodowy do podłączenia na odległość do 20 km
- Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s
- Port RJ45 Gigabit Ethernet z automatycznym wykrywaniem optymalnej przepustowości 10/100/1000 Mb/s
- Port RJ45 z automatyczną detekcją rodzaju przewodu - Auto MDI/MDI-X
- Port optyczny 1000Base-LX jednomodowy SC duplex
- Długość fali: 1310 nm
- Diody sygnalizacyjne statusu dla zasilania oraz funkcji Link/TX dla obu portów

Nieprzypisane

Pozostałe parametry

- Może działać jako wolnostojące urządzenie lub do zastosowania z 14-slotową Obudową na Media Konwertery, model 507356
- Zewnętrzny adapter zasilania 5V DC

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 36
Zastosowanie Sieciowy (LAN)

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Intellinet Media Konwerter 1000BAS E-T RJ45/1000BASE-SX SM SC