Ulubione

Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Numer katalogowy Nr kat NUITLMC1G506519,

Kod producenta Kod 506519

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Gdzie kupić?

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Rozwiązania sieciowe Intellinet Fast Ethernet Media Converter został specjalnie zaprojektowany, aby zaoferować projektantowi sieci urządzenie do migracji z sieci Ethernet opartej na miedzi na Ethernet światłowodowy. Teraz migrację lub rozbudowę istniejących sieci można osiągnąć przy minimalnych kosztach i złożoności.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry
  • Media transmisyjne:
    - 100Base-TX Cat3 lub lepszy UPT/STP RJ45, EIA/TIA 568
    - 100Base-FX wielomodowy 62.5/125 lub 50/125 m
  • Złącza:
    - 1 port RJ45, 100Base-TX
    - 1 port światłowodowy ST duplex, 100Base-FX
  • Odległości:
    - 2 km (dla światłowodu 62.5/125 lub 50/125)
    - 100 m (dla kabla Ethernet RJ45)
  • Długość fali: 1310 nm
  • Minimalna siła nadawcza: -22 dBm
  • Maksymalna siła nadawcza: -12 dBm
  • Czułość odbiornika: -30 dBm
  • Strata sygnału: 2 dB/km
  • Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary

107 x 70 x 26 mm

Waga 500 g

Pozostałe

Gwarancja 36
Akcesoria w zestawie
  • Media Konwerter Fast Ethernet
  • Zewnętrzny adapter zasilania
  • Instrukcja użytkownika
Zastosowanie Sieciowy (LAN)

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm