Informujemy, że z powodu dużego zainteresowania zakupami w naszym sklepie kontakt z infolinią może być utrudniony.

Uwaga - utrudniony kontakt z infolinią.

Ulubione
Digitus

Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC

Numer katalogowy Nr kat KMASS082020,

Kod producenta Kod DN-82020-1

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

DIGITUS Media Converter, 10/100Base-TX do 100Base-FX, z PSU Złącze SC, do 2km

Idealne rozwiązanie konwertujące do optycznej transmisji danych.

Media Converter firmy DIGITUS są idealnym rozwiązaniem zamiany transmisji sygnałów sieciowych przewodami miedzianymi na światłowodowe. Od tej pory, możliwy jest dostęp do techniki światłowodowej i transmisja sygnałów sieciowych na odległość kilku kilometrów bez potrzeby zmiany całej infrastruktury sieci. Duży asortyment produktów zaspokoi wasze indywidualne potrzeby. Intuicyjna obsługa gwarantuje szybką i łatwą instalację. Funkcja Błąd łącza Przejście umożliwia transmisje bez obaw. Wasz administrator sieci będzie mógł łatwo znaleźć i rozwiązać problemy z siecią. Lata doświadczeń i szeroki asortyment produktów pozwala firmie DIGITUS być niezawodnym partnerem dla waszych sieci.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry
  • Zmienia sygnały sieci przewodowych na sygnały światłowodowe
  • Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy
  • 10/100Base-TX do 100Base-FX
  • Złącza: 
  • 1x RJ45
  • 1x SC Duplex
  • Zasięg: do 2 km
  • Długość fali: 1310 nm
  • Wielomodowy dwuwłóknowy
  • Automatyczne wykrywanie kabli funkcja Auto-MDI/MDI-X555
  • Autowykrywanie trybu pełnodupleksowego i półdupleksowego
  • Diody LED do diagnostyki oraz kontroli stanu i aktywności
  • Funkcja Błąd łącza Przejście (LFP) dla łatwiejszej obsługi sieci
  • Pasuje do kabla światłowodowego:
  • 50/125m
  • 62.5/125m
  • Moc nadawania: 
  • Minimum -22 dBm, 
  • Maksimum -12 dBm
  • Czułość odbieranej mocy: -30 dBm min.
  • Obsługiwane standardy: 
  • IEEE 802.3 Ethernet, 
  • IEEE 802.3u Fast Ethernet
  • Bufo
Pobór mocy 2.5 W
Porty wejścia 1 x Optyczne
Porty wyjścia 1 x Ethernet

Fizyczne

Wymiary

95 x 70 x 26 mm

Waga 200 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Szczegóły gwarancji

Standardowa gwarancja wynosi 2 lata, z możliwością bezpłatnego przedłużenia jej przez użytkownika do 5 lub 15 lat,
po warunkiem zarejestrowania produktu na stronie www.digitus.pl w terminie 4 tygodni od daty zakupu.

Zastosowanie Światłowód , Sieciowy (LAN)

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Digitus Media k...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Digitus Media konwerter 100BaseTX do 100BaseFX SC