Ulubione

Digitus Media konwerter 100Base-TX do 100Base-FX Simplex SC SM 20km

Numer katalogowy Nr kat NUASSMC10000004,

Kod producenta Kod DN-82023

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Doskonały konwerter dla różnych mediów światłowodowych, Złącze SC, aż do 20km
Media Converter firmy DIGITUS są idealnym rozwiązaniem zamiany transmisji sygnałów sieciowych przewodami miedzianymi na światłowodowe. Od tej pory, możliwy jest dostęp do techniki światłowodowej i transmisja sygnałów sieciowych na odległość kilku kilometrów bez potrzeby zmiany całej infrastruktury sieci. Duży asortyment produktów zaspokoi wasze indywidualne potrzeby. Intuicyjna obsługa gwarantuje szybką i łatwą instalację. Funkcja Błąd łącza Przejście umożliwia transmisje bez obaw. Wasz administrator sieci będzie mógł łatwo znaleźć i rozwiązać problemy z siecią. Lata doświadczeń i szeroki asortyment produktów pozwala firmie DIGITUS być niezawodnym partnerem dla waszych sieci.

Informacje techniczne

Pozostałe parametry
  • Temperatura pracy: 0 do 55°C
  • Napięcie wejściowe: prąd stały 5V
  • Maksymalny prąd: 800mA
  • Pobór mocy: 2,5W
  • Odpowiedni konwerter dla przeciwnej strony: DN -82022
Funkcje specjalne
  • Zmienia sygnały sieci przewodowych na sygnały światłowodowe
  • Wysoka jakość i najwyższa niezawodność pracy
  • Zgodny z 10/100Base-T i IEEE 802.3u
  • Zasięg do 20 km
  • Długość fali: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm
  • Podwójny światłowód jednomodowy
  • Automatyczne wykrywanie kabli funkcja Auto-MDI/MDI-X
  • Autowykrywanie trybu pełnodupleksowego i półdupleksowego
  • Diody LED do diagnostyki oraz kontroli stanu i aktywności
  • Funkcja Błąd łącza Przejście (LFP) dla łatwiejszej obsługi sieci
  • Pasuje do kabla światłowodowego 9/125m
  • Moc nadawcza: Minimum -8 dBm, maksimum -3 dBm
  • Czułość odbieranej mocy: -36 dBm min.
  • Obsługiwane standardy: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
  • Bufor danych 128kB
  • Konwerter autonomiczny z zewnętrznym zasilaniem
Porty wejścia 1 x Ethernet
Porty wyjścia 1 x SC Simpleks

Fizyczne

Kolor Czarny
Wymiary 95 x 70 x 26 mm
Waga 200 g

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie
  • Konwerter nośników
  • Skrócony przewodnik
  • Zasilacz sieciowy
Zastosowanie Sieciowy (LAN) , Światłowód
abid 554971

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Digitus Media k...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Digitus Media konwerter 100Base-TX do 100Base-FX Simplex SC SM 20km