Kategorie

Konwertery mediów (15)

PLN 418.08

Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM

Nr katalogowy: NUITLMC10545075

Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM- Jednomodowy port optyczny SC z obsługą podwójnej długości fal umożliwia połączenie na odległość do 20 km- Do zastosowania z Dwukierunkowym Media Konwerterem WDM Gigabit Jednomodowym, model 545068- Szybkość transmisji danych: 10/100/1000 Mb/s-...

Zobacz szczegóły ›

418,08 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 176.72

TP-LINK MC200CM konwerter mediow RJ45 1GBE MultiMode SC

Nr katalogowy: NUTPLMC1G00

Media konwerter MC200CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC200CM...

Zobacz szczegóły ›

176,72 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 126.48

Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R

Nr katalogowy: AVTEYKAU0301139

Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R - Konwersja cyfrowego audio z koncentrycznego Coaxial RCA lub optycznego Toslink (S/PDIF) na analogowy sygnał audio RCA L/R- Obsługa częstotliwości próbkowania 32, 44.1, 48 oraz 96 KHz- 24-bitowy strumień wejściowy S/PDIF w kanale...

Zobacz szczegóły ›

126,48 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 134.07

TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM

Nr katalogowy: NUTPLMC1003

Media konwerter MMC111CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów...

Zobacz szczegóły ›

134,07 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 404.97

Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm

Nr katalogowy: NUITLMC1G507158

Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm- Transfer danych: 1000 Mb/s- Maksymalny dystans po światłowodzie: do 10 km (okablowanie 92,5/125 mikronów) lub do 550 m (okablowanie 62,5/50/125 mikronów)- Jeden port RJ45 1000Base-T, maksymalny dystans 100 m (okablowanie Cat5e lub lepsze)-...

Zobacz szczegóły ›

404,97 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 127.7

TP-LINK MC100CM media konwerter 10/100 MM-SC

Nr katalogowy: NUTPLMC1001

Media konwerter MC100CM umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje wielomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC100CM zgodnie ze...

Zobacz szczegóły ›

127,70 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 63.9

Digitus Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 30m, 4096x2160p 4K UHD 3D, HD

Nr katalogowy: AVASSW000000002

Wzmacniacz sygnału/Repeater HDMI do 30m, 4096x2160p 4K UHD 3D, HD Wzmacniacz sygnału HDMI umożliwia przesłanie i przedłużenie sygnału do 30m przy maksymalnej rozdzielczości 4096x1260.

Zobacz szczegóły ›

63,90 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 113.9

TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M

Nr katalogowy: NUTPLMC1G02

Media konwerter Gb, Ethernet MC220LWyróżnione funkcje:- Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z- Port FX obsługuje podłączenie hot-swap- Zwiększenie dystansu sygnału światłowodowego do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowychMedia konwerter MC220L umożliwia...

Zobacz szczegóły ›

113,90 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 256.11

256,11 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 134.07

TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM

Nr katalogowy: NUTPLMC1000

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów...

Zobacz szczegóły ›

134,07 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 279.35

Digitus Przedłużacz/Extender DVI do 50m po skrętce Cat.5e UTP, 1920x1200 WUXGA

Nr katalogowy: AVASSVE00000006

Extender video DVI przez skrętkę kat.5 do 70m.(kat.5, UTP) rozdzielczość maksymalna do 1920x1200 przy 60Hz Wzmacnia sygnał DVI na odległość 70 metrów Wzmacnia sygnał DVI na odległość 70 metrów Obsługuje sygnały wysokiej rozdzielczości do 1920x1200 pikseli na odległość 50m Niewymagane zewnętrzne źródło...

Zobacz szczegóły ›

279,35 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 840.95

TP-LINK MC1400 obudowa na konwertery światłowodowe 14 slotów

Nr katalogowy: NUTPLMC10MC1400

Obudowa TL-MC1400 to urządzenie przeznaczone do montażu w szafie 14 media konwerterów TP-LINK. Zapewnia im centralne zasilanie, pozwala zaoszczędzić miejsca i zmniejsza ilość wykorzystanych kabli zasilających. Dzięki wyposażeniu obudowy w zapasowy zasilacz zapewnia ona ciągłość pracy urządzeń infrastruktury...

Zobacz szczegóły ›

840,95 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 392.29

PLANET VC-201A KONWERTER ETHERNET OVER VDSL

Nr katalogowy: NUPAESOL0000004

Wysokowydajne rozwiązanie Ethernet over VDSLPLANET VC-201A jest wysokowydajnym konwerterem Ethernet-over-VDSL2. Opiera się na dwóch technologiach sieciowych Ethernet oraz VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2). Ta ostatnia gwarantuje najszybsze możliwe połączenia poprzez istniejące miedziane...

Zobacz szczegóły ›

392,29 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 50.94

IcyBox IB-CVB512-S konwerter SATA do M.2 SA

Nr katalogowy: AMICYAD00000014

IB-CVB512-S konwerter SATA do M.2 SAIB-CVB512-S to karta konwertera SATA do SATA III M.2. Montowana jest na PCI, może pomieścić dwie karty M.2 SATA i konwertować je na SATA. Zaletami kart M.2 jest oszczędność miejsca oraz obsługa standardu SATA III. Idealny do małych obudów, systemów barebone lub wszędzie...

Zobacz szczegóły ›

50,94 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!

PLN 127.7

TP-LINK MC110CS media konwerter 10/100 Single-mode

Nr katalogowy: NUTPLMC1002

Media konwerter MC110CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Konwerter MC110CS zgodnie ze...

Zobacz szczegóły ›

127,70 zł

Zamów do domu Rezerwacja
w salonie
Zamów telefonicznie

Dostępny 24h

Odbiór zarezerwowanego towaru w punktach w całej Polsce!