Ulubione

Unitek HUB 3x USB 2.0 + Fast ethernet; Y-2175

Numer katalogowy Nr kat NUUNIUS3P000006,

Kod producenta Kod Y-2175

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Zwiększ możliwości swojego tabletu/smartfonu
Urządzenia oparte na systemach Android/Windows stają się coraz bardziej popularne, ze względu na swoją wielofunkcyjność, możliwość łatwego przenoszenia czy wygodę używania. Nie zawsze jednak posiadają wystarczającą ilość portów, dzięki którym można podłączyć do nich urządzania peryferyjne.

Unitek Y-2175
to stacja dokująca posiadająca 3 porty USB 2.0,  które umożliwiają podłączenie dodatkowych akcesoriów do smartfonu czy tabletu (myszka, klawiatura, pendrive, etc.).  Y-2175 nadaje się zatem idealnie dla tych użytkowników, którzy chcą zwiększyć funkcjonalność swojego urządzenia mobilnego.

Zrób z tabletu - komputer!

Y-2175 jest bardzo prosta w użyciu. Aby działała nie potrzebne są sterowniki. Po prostu podłączasz do niej tablet/smartfon i już masz więcej portów do wykorzystania!  Stawiasz w niej tablet, który służy jako ekran, dodajesz mysz i klawiaturę oraz podłączasz kabel Ethernet do połączenia z siecią i komputer stacjonarny gotowy.

Jednocześnie oglądasz i ładujesz
Unitek Y-2175 to także podstawka pod telefon lub tablet ułatwiająca oglądanie filmów.  Nie musisz się martwić, że w trakcie oglądania tabletowi zabraknie energii - niektóre urządzenia, wspierające tryb OTG+zasilanie mogą być ładowane podczas pracy.   Zasilacz od telefonu podłączysz do stacji.

Niezawodne podłączenie do sieci ułatwia grę
Unitek Y-2175 posiada także port Fast Ethernet.  Do gier bowiem i do oglądania filmów potrzebny jest szybki i stabilny transfer.
Upewnij się, czy twój tablet na Androidzie pozwala na jednoczesną obsługę OTG i połączenia sieciowego.

To także hub USB z portem RJ-45

Dzięki temu, że w zestawie znajdziemy przejściówkę z microUSB na USB - stacja Y-2175 może służyć jako zwykły hub z Ethernetem do komputera.  Jest ona bardzo wielofunkcyjna.

Informacje techniczne

Zasilanie USB 5V
Standard USB 2.0
Ładowanie urządzeń Tak
Rodzaj Aktywny

Techniczne

Porty 1 x RJ-45 Żeńska , 1 x USB micro-B Męska , 3 x USB Type A Żeńska
Liczba portów 4

Fizyczne

Kolor Biały
Wymiary

106 x 110 x 22 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie

- Stacja dokująca Y-2175
- Płyta CD
- Instrukcja obsługi

Pozostałe informacje

- Tryb jednoczesnego ładowania i OTG dostępny jest tylko dla urządzeń, które go obsługują. Listę tych urządzeń znajdziesz w instrukcji obsługi.
- Połączenie internetowe dotyczy wszystkich tabletów z systemem Windows 8.1. W przypadku urządzeń z systemem Android, należy się upewnić, że urządzenie obsługuje funkcję OTG i połączenie internetowe.

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Unitek HUB 3x U...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Unitek HUB 3x USB 2.0 + Fast ethernet; Y-2175