Ulubione

PLANET KARTA SIECIOWA PCI-EX.-SX/LX; ENW-9701

Numer katalogowy Nr kat NSPAESN00000001,

Kod producenta Kod ENW-9701

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Wysoka wydajność zwiększa szybkość sieci i rozszerza zasięg

Planet ENW-9701 to adapter 1000Base-X PCI-Express, karta idealna dla wysokiej klasy serwerów, pozwala na zwiększenie prędkości i niezawodności długich połączeń sieciowych aż do 2000 Mb/s w trybie full-duplex. Jest to optymalne rozwiązanie dla zastosowań z wykorzystaniem niewielkiego budżetu.

Elastyczne możliwości przy ustalaniu odległości


Z interfejsem 1000Base-SX / LX SFP (Small-Form Factor Pluggable) obsługiwanym przez Planet ENW-9701 długość kabla światłowodowego może być zwiększona z 550 metrów (przez światłowód Multi-Mode) do ponad 20/10/30/40/50/70/120 kilometrów (przez światłowód Single-Mode). Użytkownicy mogą wybrać najbardziej odpowiedni moduł SFP w zależności od ich potrzeb. Planet ENW-9701 łączy serwery i stacje robocze, zapewniając bardzo wysoką wydajność i doskonałą jakość sygnału.

Większa przepustowość i zaawansowane funkcje

Planet ENW-9701 został zaprojektowany do spełniania wymagań systemowych odnośnie wysokiej wydajności. Dzięki innowacyjnej architekturze PCI Express, ENW-9701 zapewnia lepszą przepustowość i wydajność niż karty sieciowe oparte na architekturze 32/64bit PCI. Ponadto ENW-9701 obsługuje IEEE 802.1Q VLAN, który umożliwia pracę w elastyczny sposób i w bezpiecznym środowisku sieciowym. Ze wsparciem dla 9K Jumbo Frame oraz IEEE 802.3 Flow Control, karta oferuje ponadto optymalną przepustowość i wydajność przesyłania pakietów bez ryzyka ich utraty. Wysoka przepustowość karty sprawia, że ​​idealnie nadaje się ona do większości środowisk Gigabit Ethernet.

Bezproblemowa integracja


Planet ENW-9701 bezproblemowo współpracuje z większością systemów operacyjnych serwerów, umożliwiając łatwą integrację w projektach sieciowych. Nie ma potrzeby jakiejkolwiek modyfikacji systemu operacyjnego serwera lub instalacji dodatkowego oprogramowania. ENW-9701 może przejąć Ethernet MAC dowolnego konwencjonalnego połączenia TCP z dostępnej puli adresów serwera, bez naruszania CPU. Ta funkcja wymaga jedynie prostego, standardowego sterownika PCIe.

Informacje techniczne

Porty we/wy 1 x SFP
Standardy 802.3q , 802.3x
Typ LAN
Interfejs PCIe

Fizyczne

Wymiary
119.5 x 121.4 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
Akcesoria w zestawie
Płyta CD-ROM z instrukcją i sterownikami

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

PLANET KARTA SI...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: PLANET KARTA SIECIOWA PCI-EX.-SX/LX; ENW-9701