Ulubione
PLN

TP-LINK System WiFi Mesh Halo H30G AC1300 3-pak

Numer katalogowy Nr kat KMTPLRXWAMSY005,

Kod producenta Kod HALO H30G(3-PACK)

netto 367 , 20 netto
451 , 66

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Halo H30G Domowy system Wi-Fi Mesh, AC1300

 • Jednolita sieć Wi-Fi - Dzięki zaawansowanej technologii Mesh, jednostki Halo tworzą jednolitą sieć Wi-Fi o tej samej nazwie i tym samym haśle.
 • Płynny roaming - Podczas przemieszczania się po domu urządzenia automatycznie przełączają się między jednostkami Halo, aby korzystać z najlepszego sygnału i najszybszego połączenia.
 • Zasięg sieci w całym domu - Superszybka sieć bezprzewodowa obejmuje swoim zasięgiem powierzchnię 260 m.
 • 1,3 Gb/s w dwóch pasmach sieci Wi-Fi - Halo H30G gwarantuje szybkie i stabilne połączenia, których łączne prędkości osiągają nawet 1300 Mb/s i umożliwia współpracę ze wszystkimi głównymi dostawcami usług internetowych i modemów.
 • Łatwe zarządzanie poprzez aplikację - Korzystając z aplikacji MERCUSYS, błyskawicznie skonfigurujesz i przejmiesz kontrolę nad siecią Wi-Fi.
 • Gigabitowe porty - Każda jednostka Halo wyposażona jest w 2 porty gigabitowe, dzięki czemu połączenia przewodowe osiągają bardzo duże prędkości. 

Idealne rozwiązanie do użytku domowego
Dzięki technologii Mesh urządzenie działa na zasadzie jednolitego systemu i gwarantuje mocny sygnał Wi-Fi w każdym pomieszczeniu. Technologia Mercusys Mesh zapewnia stały dostęp do niesamowicie szybkich i stabilnych połączeń Wi-Fi podczas przemieszczania się po domu. Pożegnaj się z ciągłą utratą sygnału i długim przetwarzaniem - z Halo H30G to już przeszłość.

Sieć Wi-Fi dostępna zawsze i wszędzie
Zwykłe routery są zaprojektowane tak, aby wysyłać sygnał WiFi we wszystkich kierunkach, który nie zawsze dociera do każdego pokoju. Mogą pojawić się również martwe strefy, gdzie Twoje połączenie zaniknie. Halo H30G jest rozwiązaniem WiFi dopasowującym się do Twojego domu, umożliwiającym łatwą rozbudowę wraz ze zmianą Twoich potrzeb. Halo H30G działa jako jednolity system sieci bezprzewodowej i zapewnia dostęp do silnego sygnału Wi-Fi w każdym zakamarku domu.                      

Płynny roaming
Urządzenia dodane do sieci automatycznie łączą się z jednostką Halo o najsilniejszym sygnale i największej wydajności. Zapomnij o nagłych przerwach w łączności i buforowaniu podczas przemieszczania się po domu z urządzeniem mobilnym.

Silne wzmacniacze sygnału
Silny sygnał Wi-Fi dostępny w całym domu

Halo H30G wykorzystuje zaawansowane wzmacniacze i odbiorniki sygnału, dzięki czemu zapewnia większą moc transmisji i odbiera sygnały wysyłane przez połączone urządzenia zdecydowanie szybciej. Odległości transmisji są tym samym większe, a sygnał wysyłany w kierunku urządzeń Wi-Fi silniejszy.

Dwupasmowa sieć WiFi o prędkości do 1,3 Gb/s
Wszystkie jednostki systemu Wi-Fi Halo zapewniają dostęp do dwóch pasm szybkiej sieci bezprzewodowej, których prędkości osiągają łącznie 1,3 Gb/s. Niezależnie czy strumieniujesz filmy HD, pobierasz dane, czy grasz online, szybka sieć WiFi Halo jest w stanie spełnić wymagania Twoich urządzeń.

Podłącz do 100 urządzeń
Halo H30G wykorzystuje w pełni moc, jaką daje połączenie dwóch oddzielnych jednostek pracujących w standardzie AC1300, zapewniając dostęp do szybkiej i płynnej sieci Wi-Fi do 100 urządzeń. Wyposażony w technologię MU-MIMO, system Halo jest w stanie utrzymać jednoczesne połączenia z telefonami, komputerami i urządzeniami IoT, nawet wtedy, gdy pracują na najwyższych obrotach.

Technologia Beamforming dla ukierunkowanego sygnału
Technologia Beamforming umożliwia wykrywanie urządzeń i przesyłanie w ich kierunku mocnego sygnału Wi-Fi, nawet jeśli znajdują się w odległej lokalizacji lub mają niski poziom zasilania.

Gigabitowe porty i automatyczne wykrywanie WAN/LAN
Dzięki funkcji automatycznego wykrywania WAN/LAN nie ma potrzeby wyodrębniania dwóch oddzielnych portów, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania urządzenia. System Halo H30G wykorzystuje w pełni potencjał łącza dostarczanego przez ISP i zapewnia niesamowicie dużą prędkość przesyłu danych do urządzeń przewodowych. Jest to możliwe ze względu na obecność w pełni gigabitowych portów, które są 10 razy szybsze niż porty Fast Ethernet.

Błyskawiczna konfiguracja z aplikacją MERCUSYS
Nie musisz mieć fachowej wiedzy ani zagłębiać się w skomplikowane instrukcje instalacji. Wystarczy, że pobierzesz aplikację MERCUSYS na swoje urządzenie mobilne i wykonasz po kolei kroki pokazane na ekranie. W kilka minut skonfigurujesz i zyskasz dostęp do sieci Mesh!

Niezawodna kontrola rodzicielska
Prosta i intuicyjna funkcja kontroli rodzicielskiej sprawi, że z łatwością zadbasz o bezpieczeństwo swojego dziecka w sieci.

Zarządzanie i ochrona sieci domowej
Aplikacja MERCUSYS umożliwia zarządzanie siecią Wi-Fi bez względu na miejsce pobytu - wystarczy mieć przy sobie urządzenie z systemem iOS lub Android.   

Informacje techniczne

Bezpieczeństwo WPA-PSK/WPA2-PSK
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny
Akcesoria w zestawie
 • 3 x Jednostka Halo H30G
 • Kabel Ethernet RJ45
 • 3 x Zasilacz
 • Instrukcja szybkiej instalacji  
Pozostałe parametry Przycisk Reset
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
 • Tryby pracy: Router, Punkt dostępowy 
 • Jakość usług: WMM
 • Sieć WAN: Dynamiczne IP/Statyczne IP/PPPoE/L2TP/PPTP
 • Zarządzanie: Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne, wieloosobowe zarządzanie
 • DHCP: Serwer, klient
 • Zapora sieciowa: SPI Firewall
 • Sieć dla gości: 2,4 GHz; 5 GHz  
Wymagania środowiskowe
 • Dopuszczalna temperatura pracy: 0°C~40°C (32°F~104°F)
 • Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
 • Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca  
Typ xDSL
Standardy 802.11a , 802.11ac , 802.11b , 802.11g , 802.11k , 802.11n , 802.11r , 802.11v , IPv4 , IPv6
Pasmo 2,4 GHz , 5 GHz
Antena Wewnętrzna
Architektura sieci GigabitEthernet
Prezentacja 3D
Model Halo H30G

Techniczne

Porty we/wy 2 x WAN (RJ-45)

Fizyczne

Kolor Biały
Wymiary 88 x 88 x 88 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 811367

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

TP-LINK System ...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: TP-LINK System WiFi Mesh Halo H30G AC1300 3-pak