Ulubione
Synology

Synology RT1900ac AC Router

Numer katalogowy Nr kat NBSYNOROUTER000,

Kod producenta Kod RT1900AC

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Synology Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac to bezprzewodowy router o wysokiej prędkości transmisji przeznaczony do stosowania w domu i w biurze. Najnowsze technologie bezprzewodowe zapewniają szybką i niezawodną łączność Wi-Fi. Rewolucyjne oprogramowanie jest niezwykle intuicyjne, nawet dla osób bez wiedzy technicznej. Natomiast zaawansowane narzędzia sieciowe umożliwiają precyzyjne dostosowywanie przepływu danych w sieci.

Szybkie, niezawodne Wi-Fi
Wyposażony w trzy anteny o dużej mocy i obsługujący najnowszy bezprzewodowy standard sieciowy 802.11ac, router Synology Router RT1900ac umożliwia jednoczesną transmisję na dwóch pasmach, 2,4 i 5 GHz, pozwalając uzyskać łączną prędkość transmisji danych do 1900 Mb/s. Wąskie gardła przestają być problemem, nawet jeśli z sieci korzysta jednocześnie wiele osób.

Gry sieciowe bez opóźnień
Skorzystaj z łatwej w użyciu priorytetyzacji i kontroli ruchu w sieci, tak aby zapewnić niezbędną szybkość i niskie wartości opóźnień wymagane przez gry internetowe.

Płynna strumieniowa transmisja wideo
Ciesz się płynnym odtwarzaniem podczas strumieniowej transmisji filmów 4K z ulubionego serwisu wideo lub odtwarzaj własne, przechowywane w pamięci zewnętrznej filmy wideo bezpośrednio na zgodnym z DLNA telewizorze lub innym odtwarzaczu.

Szybki transfer plików
Szybko i bezproblemowo udostępniaj ważne pliki i dokumenty potrzebne przy współpracy z partnerami biznesowymi lub innymi osobami.

Wydajna łączność dzięki kształtowaniu wiązki

Tradycyjne routery transmitują sygnały bezprzewodowe we wszystkich kierunkach, bez względu na pozycję laptopa lub smartfona. Dzięki inteligentnej technologii kształtowania wiązki router Synology Router RT1900ac skupia sygnały bezprzewodowe w kierunku sześciu obsługiwanych urządzeń, zmniejszając opóźnienie, zużycie energii i poprawiając zasięg sieci bezprzewodowej

Oprogramowanie zmieniające doświadczenia gracza
Synology Router Manager (SRM) to system operacyjny obsługujący router Synology Router RT1900ac. Intuicyjny interfejs znacząco ułatwia zarządzanie siecią i ustawieniami sieci Wi-Fi jest bardzo łatwe, a jednocześnie udostępnia rozbudowane narzędzia dla użytkowników zaawansowanych i profesjonalistów.

Szybka i łatwa instalacja
Podczas pierwszej instalacji routera Synology Router RT1900ac wystarczy podłączyć go do posiadanego modemu internetowego, wpisać „router.synology.com” w przeglądarce internetowej i postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami. Można również zainstalować aplikację DS router, aby wyszukać router i skonfigurować go z poziomu urządzenia z systemem Android lub iOS.

Zaawansowane narzędzia sieciowe
Synology Router Manager (SRM) posiada zaawansowane narzędzia zarządzania ruchem, przewyższające rozwiązania oferowane przez zwyczajny router. Za pomocą aplikacji Network Center można ograniczyć wykorzystanie pasma, zablokować szkodliwe treści oraz precyzyjnie określić sposób przepływu danych w sieci domowej lub biurowej.

Mechanizmy QoS w warstwie aplikacji
Mechanizm QoS (Quality of Service – Jakość usług) w warstwie aplikacji, obsługiwany przez silnik DPI (Deep Packet Inspection), pozwala na sprawdzenie stopnia wykorzystania danego pasma przez poszczególne aplikacje i urządzenia. Jeśli ktoś wykorzystuje zbyt dużo pasma na mało istotne aplikacje — jak na przykład YouTube lub Spotify — można ograniczyć przepustowość łącza urządzeniu dla określonej aplikacji, bez wpływu na przepustowość dostępną dla innych aplikacji.

Kontrola rodzicielska
Rodzice i właściciele firm mogą z łatwością ustalić harmonogram, aby móc kontrolować, kiedy dzieci lub pracownicy mogą korzystać z Internetu. Oprócz tego, wykorzystując ogromną bazę danych z adresami niebezpiecznych lub nieodpowiednich witryn wbudowaną w system SRM, można ustawić rodzaje dozwolonych treści i skutecznie blokować tysiące stron za pomocą kilku prostych kliknięć.

Inteligentne filtrowanie treści internetowych
Podczas gdy tradycyjne routery korzystają z filtrowania opartego na adresach URL w celu blokowania lub dopuszczania określonych treści w sieci, system Synology Router Manager umożliwia inteligentne filtrowanie treści internetowych, sprawdzając, czy dane treści są zablokowane czy dozwolone, podczas wyszukiwania w systemie DNS. Dzięki temu trudniej jest się prześlizgnąć treściom niedozwolonym, a jednocześnie ogranicza się zużycie zasobów systemu.

Obsługa VPN, serwer RADIUS Server i inne możliwości
Odkryj szeroką gamę funkcji routera dzięki bogatemu wyborowi dodatkowych pakietów oprogramowania dostępnych w Package Center Synology. Zmień swój router Synology Router RT1900ac w osobisty serwer VPN, profesjonalny serwer uwierzytelniania RADIUS, centrum pobierania pracujące 24/7, bibliotekę multimediów lub dodaj inne przydatne funkcje do wykorzystania w domu lub w biurze.

Pliki zawsze pod ręką
Podłączając urządzenie pamięci USB lub kartę SD (SDXC) do routera Synology Router RT1900ac, możesz uzyskać dostęp do zawartości pamięci z dowolnego miejsca oraz udostępniać pliki rodzinie i współpracownikom. Obsługa wszystkich popularnych protokołów plików — takich jak SMB, AFP, FTP lub WebDAV — oznacza, że router Synology Router RT1900ac dobrze sobie radzi z komputerami Windows i Mac, a także urządzeniami korzystającymi z systemów Android i iOS.

Stuknij, przeciągnij i zarządzaj wszystkim

Zainstaluj aplikację DS router na urządzeniu z systemem Android lub iOS, aby wygodnie zarządzać ustawieniami routera Synology Router RT1900ac. Aplikacja DS router jest wyposażona w rozbudowane narzędzia i funkcje, takie jak łatwa instalacja, bezprzewodowe zarządzanie siecią, monitorowanie ruchu w czasie rzeczywistym, elementy sterowania i dużo więcej.

Bądź mobilny dzięki 3G/4G (LTE)
Wystarczy podłączyć modem USB 3G/4G (LTE) i utworzyć hotspot z mobilnym dostępem szerokopasmowym dla wszystkich twoich urządzeń. Jest to szczególnie przydatne do ustanowienia łączności Wi-Fi w pojazdach, odległych lokalizacjach lub regionach o słabo rozwiniętej infrastrukturze Internetu przewodowego.

Nieprzypisane

Bezpieczeństwo

- Szyfrowanie Wi-Fi:  WEP, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise
- Filtr adresów MAC Wi-Fi    
- Firewall / SPI Firewall    
- Ochrona przed atakami typu DoS    
- Automatyczne blokowanie    
- Certyfikat SSL    
- Security Advisor
Kontrola rodzicielska:
- Niestandardowy harmonogram internetowy Oparty na DNS filtr internetowy z wbudowaną bazą danych Niestandardowa lista dozwolonych/blokowania: Konfiguracja pojedynczych / wielu urządzeń
- Maksymalna liczba urządzeń: 50
- Maksymalna liczba zablokowanych adresów URL: 100
- Maksymalna liczba adresów URL

Funkcje specjalne

Aplikacje mobilne:
DS router (Android/iOS)    
- Przegląd ruchu sieciowego
- Zarządzanie Wi-Fi
- Parental Control
- Kontrola ruchu
- Bezpieczeństwo sieciowe (zapora sieciowa, przekierowywanie portów, blokada internetowa)
Sterowanie ruchem:
- Blokada internetowa, prędkość i priorytet urządzeń    
- Warstwa aplikacji (L7) Funkcja Quality of Service (QoS)    
- Maksymalna liczba reguł urządzeń: 64
- Maksymalna liczba reguł aplikacji na urządzenie: 32
- Monitorowanie ruchu – graficzne statystyki na żywo / historyczne
Pozostałe cechy:
- Beamforming    
- Planowana łączność Wi-Fi    
- WPS 2.0 (Wi-Fi Protected Setup 2.0)    
- Wsparcie dla modemów kom&

Zasilanie

- Napięcie wejściowe zasilania prądem zmiennym: 100V do 240V AC
- Częstotliwość zasilania: 50/60 Hz, Jednofazowy
- Zużycie energii: 10.82 W (dostęp), 7.45 W (bezczynność)

Akcesoria w zestawie

- Jednostka główna
- Antena 3 szt.
- Podstawa
- Zasilacz
- Kabel LAN RJ-45
- Informacja powitalna

Zysk anteny 4.6 dBi
Oprogramowanie

- Synology Router Manager (SRM)
- Bezpłatna aktualizacja systemu operacyjnego
Centrum pakietów:
- Serwer multimediów (DLNA/UPnP®)    
- Indeksowanie multimediów
- Z certyfikatem DLNA
- Wsparcie dla PS3®/PS4®/Xbox 360®/Xbox One®
- RADIUS Server: Oferuje on scentralizowane uwierzytelnianie, autoryzację oraz ewidencjonowanie dostępu do sieci bezprzewodowej.
- DNS Server: Pomaga użytkownikom w wyszukiwaniu i tłumaczeniu nazw domen na adresy IP.
- Download Station: Obsługiwane protokoły pobierania: BT/HTTP/FTP/NZB/eMule
- Maksimum zadań pobierania: 50
- Maksymalna liczba zadań BT: 20

Pasuje do

Link do kompatybilności

Typ xDSL
Standardy 802.11n , 802.11g , 802.11a , 802.11ac , 802.11b
Pasmo 2,4 GHz , 5 GHz
Antena Zewnętrzna odłączana
Architektura sieci GigabitEthernet
Model

RT1900ac

Techniczne

Liczba anten 3
Porty we/wy 1 x WAN (RJ-45) , 4 x 10/100/1000 Mbit/s

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Synology RT1900ac AC Router