Ulubione
PLN

D-Link Router DIR-X5460 AX5400 1xWAN 4xLAN 2xUSB

Numer katalogowy Nr kat KMDLIRXWX000001,

Kod producenta Kod DIR-X5460

netto 655 , 94 netto
806 , 81

przycisk raty payu

Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty
 • Inne produkty producenta

Router bezprzewodowy D-Link AX5400 WiFi6 DIRX5460

Czas na WiFi 6.
Korzystaj z ultra wydajnego Wi-Fi. Zaktualizuj domowy router do technologii Wi-Fi nowej generacji. Korzystaj z innowacji Wi-Fi 6, które zapewniają niespotykaną przepustowość, szybkość i bezpieczeństwo dla wszystkich urządzeń wewnątrz sieci.

Szybkość i wydajność sieci bezprzewodowej dzięki WiFi 6.
Wi-Fi 6, znany również jako 802.11ax, to nowa generacja technologii Wi-Fi. Oferuje istotne ulepszenia w porównaniu do poprzedniego standardu Wi-Fi 802.11ac. Teraz można oglądać wideo, grać w gry online i przeglądać zasoby Internetu z nieosiągalną wcześniej szybkością i wydajnością z każdego pokoju w domu i z wielu urządzeń jednocześnie.

Nowa generacja jeszcze szybszego WiFi.
Zacznij korzystać z WiFi 6 o przepustowości aż do 1,8 Gb/s. To o 90% szybsze połączenia w paśmie 2,4 i prawie 40% w paśmie 5 GHz niż w standardzie AC. To wydajność, która pozwala bezproblemowo przeglądać zasoby Internetu, strumieniować 4K oraz grać w gry online.

Technologia jutra dostępna teraz.
Wi-Fi 6 wykorzystuje modulację 1024-QAM w celu zapewnienia sygnału, który przesyła o wiele większe pakiety danych oraz wykorzystuje szerokie kianał 160 MHz. W rezultacie dostępne jest ultraszybkie Wi-Fi o niespotykanej wydajności. Teraz bez przeszkód i buforowania można korzystać z rozwiązań rzeczywistości wirtualnej, przesyłania strumieniowego 4K na żywo oraz szybszego pobierania plików.

Sygnał, które sięga dalej.
Cztery anteny zewnętrzne o dużym zysku mocy oraz wbudowane wzmacniacze współpracują ze sobą, aby udostępnić szerszy i niezawodny sygnał Wi-Fi. Zapewniając zasięg sieci w całym domu w rezultacie docierając do większej liczby pomieszczeń2.

Gospodarstwo domowe z wieloma urządzeniami mobilnymi? Nie ma problemu.
Wi-Fi 6 łączy technologie OFDMA i MU-MIMO, w celu nawet czterokrotnego zwiększenia całkowitej liczby urządzeń obsługiwanych przez sieć. Dzięki temu bez problemu można korzystać z najnowszych technologii w inteligentnym domu. OFDMA odpowiada za jednoczesne przesyłanie danych do wielu urządzeń, dzięki czemu wszyscy użytkownicy domowej sieci Wi-Fi korzystają z niej z niespotykaną wydajnością.

Procesor
DIRX1860 poradzi sobie z przetwarzaniem ogromnej liczby transferów danych, dzięki dwurdzeniowemu procesorowi 880 MHz, o wiele większej mocy przetwarzania w porównaniu z dowolnym popularnym routerem WiFi 5. Dzięki temu można cieszyć się grą bez opóźnień i strumieniowaniem 4K / HD na żywo bez buforowania.

WiFi 6 najnowsze zabezpieczenia z potężnym szyfrowaniem.
Prywatność stała się niezbędnym elementem cyfrowego życia. Dzięki wbudowanej zaporze sieciowej (NAT), automatycznym zabezpieczeniom, regularnym aktualizacjom oprogramowania, a także kopiom zapasowym, kreatorowi VPN do wirtualnej sieci prywatnej i najbardziej zaawansowanym zabezpieczeniom WiFi 6, DIRX1860 zapewnia spokój ducha, gdy jesteś online.

To Ty rządzisz swoją siecią
Covr umożliwia ustalenie reguł zapewniających bezpieczeństwo dla dzieci online. Gdy przyjdzie pora wspólnego posiłku, czas na odrabianie pracy domowej, przerwy od grania lub korzystania z Internetu, funkcja kontroli rodzicielskiej dostępna w mobilnej aplikacji umożliwia wyłączenie bądź włączenie dostępu do sieci.

Łatwe ustawienie. Wygodna kontrola.
Z bezpłatną aplikacją D-Link Wi-Fi konfiguracja jest szybka i łatwa. Postępowanie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie pozwala w kilku krokach skonfigurować router.

Informacje techniczne

Bezpieczeństwo
 • Oprogramowanie jest automatycznie aktualizowane, dzięki czemu router zawsze korzysta z najnowszych zabezpieczeń. Funkcja Dual Image zapisuje obraz przywracania przed każdą aktualizacją, aby zawsze można było skorzystać z kopii zapasowej.
 • Wbudowane 128-bitowe szyfrowanie jest najnowszym dostępnym zaawansowanym standardem bezpieczeństwa Wi-Fi, które wprowadza nową erę szyfrowania bezprzewodowego i zapewnia większą prywatność wszystkim urządzeniom w domu.
 • Quick VPN udostępnia połączenia z Internetem na zewnątrz, tak jakbyś znajdował się w domu. Połączenia są bezpieczniejsze, a Ty możesz uzyskiwać dostęp do filmów i treści online jak w domu.
Funkcje specjalne
 • Multicast support
 • MU-MIMO
 • Optymalizacja pasma SmartConnect
 • SmartBeam
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
 • Pełna kontrola: Tworzenie harmonogramów, informacje o zalogowanych urządzeniach, uwierzytelnienie loginów, ponowne zdalne uruchamianie systemu.
 • Strefa WiFi dla gości: Ustawianie danych logowania dla gości, którzy okazyjnie będą korzystać z sieci oraz blokada nieznanych urządzeń.
 • Kontrola rodzicielska: Zarządzanie dostępem do Internetu na podstawie profili kontroli rodzicielskiej.
Typ xDSL
Standardy 802.11a , 802.11ac , 802.11ax , 802.11b , 802.11g , 802.11n , 802.3ab , 802.3az , 802.3u
Pasmo 2,4 GHz , 5 GHz
Antena Zewnętrzna odłączana
Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS , Windows 10 , Windows 7 , Windows 8 , Windows 8.1 , Windows Vista
Architektura sieci GigabitEthernet
Model DIR-X5460

Techniczne

Liczba anten 6
Porty we/wy 1 x 10/100/1000Base-T RJ-45 port (WAN) , 1 x USB 2.0 , 1 x USB 3.0 , 4 x 10/100/1000 Mbit/s LAN / DMZ

Fizyczne

Kolor Grafitowy
Waga 732 g
Wymiary 241.35 x 338.80 x 211.32 mm

Pozostałe

Gwarancja 36
abid 751474

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

D-Link Router D...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: D-Link Router DIR-X5460 AX5400 1xWAN 4xLAN 2xUSB