Ulubione
D-Link

D-Link DIR-605L WiFi router N300 1xWAN 4xLAN

Numer katalogowy Nr kat KMDLIRXWN000003,

Kod producenta Kod DIR-605L/E

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

D-Link Cloud Router (DIR-605L) jest pierwszym modelem z nowej generacji routerów domowych, które umożliwiają użytkownikom monitorowanie sieci domowych pod kątem prób włamań.
Monitorowanie można przeprowadzać z dowolnego miejsca za pośrednictwem intuicyjnego portalu WWW lub aplikacji mydlink™ dostępnej dla telefonów iPhone®, tabletów iPad® oraz urządzeń z systemem Android™. Ten router znakomicie nadaje się również dla rodziców, którzy chcą mieć możliwość nadzoru nad serwisami odwiedzanymi przez dzieci (nawet w sytuacji, kiedy rodzice są poza domem).

Informacje i bezpieczeństwo dzięki chmurze mydlink™
Po pobraniu darmowej aplikacji mydlink™ dla tabletów iPad, telefonów iPhone lub urządzeń z systemem Android użytkownik uzyskuje pełną kontrolę nad domową siecią niezależnie od miejsca pobytu i bez konieczności dysponowania konkretnymi umiejętnościami informatycznymi. Informacje o próbach włamań oraz nowych użytkownikach są przesyłane w formie powiadomień i wiadomości e-mail. Ten router z pracujący w chmurze to znakomity sposób łatwego wykrywania, czy ktokolwiek usiłuje uzyskać dostęp do sieci bez autoryzacji. Jest też doskonałym narzędziem dla rodziców, umożliwiającym sprawdzenie, jakie serwisy WWW są odwiedzane przez dzieci. Aby upewnić się, że router ma cały czas dostęp do najnowszych funkcji, firma D-Link zadbała o automatyczne powiadamiania użytkownika o dostępności aktualizacji.
Urządzenie wyposażono w najnowsze standardy szyfrowania transmisji bezprzewodowej WEP, WPA i WPA2, które umożliwiają skuteczne zabezpieczenie ruchu w sieci.

Szybka łączność bezprzewodowa
Wystarczy podłączyć router do modemu sieci szerokopasmowej, aby udostępniać szybkie połączenie z Internetem za pośrednictwem sieci bezprzewodowej o maksymalnej przepustowości do 300 Mb/s. Router pozwala w wygodny sposób surfować po sieci, sprawdzać pocztę oraz prowadzić rozmowy sieciowe z rodziną i znajomymi. Wykorzystuje on technologię Wireless N, która oferuje większą szybkość i większy zasięg w porównaniu ze standardem 802.11g1. Urządzenie stosuje funkcję translacji adresów sieciowych (Network Address Translation — NAT), która pozwala wielu użytkownikom nawiązywać połączenie z Internetem za pośrednictwem pojedynczego adresu IP. Router z obsługą chmury jest też wyposażony w cztery porty Fast Ethernet, które pozwalają podłączać do sieci urządzenia bez interfejsu bezprzewodowego.

Łatwość instalacji i używania
Dzięki kreatorowi D-Link Click’n’Connect konfigurowanie sieci bezprzewodowej trwa zaledwie kilka minut. Kreator przeprowadza użytkownika przez łatwy do wykonania proces instalowania nowego sprzętu, podłączania sieci oraz dodawania nowych urządzeń. Konfiguruje on ustawienia dostawcy usług internetowych, co pozwala szybko nawiązać szerokopasmowe połączenie z Internetem. Dodatkowo ten router ma certyfikat Wi-Fi Protected Setup™ (WPS), co oznacza, że konfigurowanie sieci bezprzewodowej i włączanie zabezpieczeń jest jeszcze łatwiejsze.

Informacje techniczne

Bezpieczeństwo - Wi-Fi Protected Access (WPA/WPA2)
- WPS™ (PBC/PIN)
Funkcje specjalne Zaawansowane funkcje:
- Aplikacja mydlink™ dla urządzeń z systemami iOS i Android
- Przesyłanie powiadomień: włamanie do sieci bezprzewodowej, powiadomienie o podłączeniu użytkownika, informacja o nowej aktualizacji oprogramowania wbudowanego
- Kontrola użytkowników: kontrola dostępu, rekordy przeglądania dostępne w czasie rzeczywistym
- Obsługa standardu UPnP™
- WDS
- Kontrola ruchu sieciowego

Zaawansowane funkcje zapory sieciowej:
- Translacja adresów sieciowych (NAT — Network Address Translation)
- Filtrowanie pakietów na podstawie inspekcji stanu (SPI — Stateful Packet Inspection)
- Filtrowanie adresów MAC
- Filtrowanie adresów URL
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny 5 V DC / 1 A
Akcesoria w zestawie - Przewód Ethernet
- Zasilacz sieciowy
Pozostałe parametry Zarządzanie urządzeniami:
- Interfejs użytkownika WWW
Kontrolki diagnostyczne:
- Zasilanie
- Internet
- WLAN
- LAN
- WPS
Zysk anteny 5 dBi
Typ xDSL
Standardy 802.11n , 802.11g , 802.3u
Pasmo 2,4 GHz
Antena Zewnętrzna stała
Architektura sieci FastEthernet
Prezentacja 3D
Model DIR-605L

Techniczne

Liczba anten 2
Porty we/wy 1 x WAN (RJ-45) , 4 x 10/100 Mbit/s

Fizyczne

Kolor Czarny
Waga 246 g
Wymiary 152 x 112 x 28 mm.

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

D-Link DIR-605L...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: D-Link DIR-605L WiFi router N300 1xWAN 4xLAN