Ulubione
0
ASUS

Asus Router RT-AC1200GU AC1200 1WAN 4LAN 1USB

Numer katalogowy Nr kat KMASURXWA000048,

Kod producenta Kod RT-AC1200GU

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Opinie
 • Raty

Dwuzakresowy router bezprzewodowy ASUS AC1200
z czterema zewnętrznymi antenami oraz funkcjami kontroli rodzicielskiej, oferujący płynne strumieniowanie filmów w serwisach YouTube i Netflix w rozdzielczości 4K

Istotne udoskonalenie standardu AC z niezakłóconym sygnałem bezprzewodowym
ASUS RT-AC1200GU to dwuzakresowy router bezprzewodowy klasy gigabitowej pracujący w standardzie AC1200, wyposażony w cztery zewnętrzne anteny i technologię wysokiej mocy, a także zapewniający ekstremalnie duży zasięg sygnału operacyjnego. Oferowana przez niego wysoka prędkość w standardzie 802.11ac idealnie sprawdzi się podczas strumieniowania filmów o rozdzielczości nawet do 4K UHD, rozgrywki online z obsługą konsol najnowszej generacji takich jak Xbox One i PlayStation 4, a także wykonywania innych zadań wymagających wysokiej przepustowości. Wielofunkcyjne gniazdo USB 2.0 pozwala na sieciowe udostępnianie drukarki, dysku twardego albo korzystanie z funkcji 3G/4G Data Sharing, podczas gdy ASUS AiDisk umożliwia dostęp, udostępnianie i strumieniowanie plików ze swojego domowego komputera na urządzeniach połączonych z Internetem.

Odkryj superszybką łączność Wi-Fi
RT-AC1200GU zapewnia superszybką gigabitową łączność w standardzie bezprzewodowym AC i prędkościami dochodzącymi do 867 Mb/s na paśmie 5 GHz, czyli trzy razy wyższymi niż w standardzie wireless-N. Tak wysoka wydajność bezprzewodowa pozwoli Ci cieszyć się ultrapłynną rozrywką online, bardziej responsywnym surfowaniem w Internecie i szybkim wykonywaniem innych zadań wymagających dużej przepustowości i to bez przewodowego połączenia z siecią.

Dwuzakresowe połączenia dla wysokiej kompatybilności i wydajności
Udostępniając jednocześnie pasma 2,4 GHz i 5 GHz z przepustowością odpowiednio 300 Mb/s i 867 Mb/s, RT-AC1200GU oferuje łączną przepustowość rzędu nawet 1167 Mb/s. Router ten umożliwia Ci wykonywanie podstawowych zadań, takich jak surfowanie w Internecie i pobieranie plików na paśmie 2,4 GHz, a także jednoczesne strumieniowanie treści w 4K UHD na kilku urządzeniach, rozgrywkę internetową, czy też inne zastosowania wymagające wysokiej przepustowości na nieco mniej obciążonym paśmie 5 GHz.

Dodaj do swojej sieci dyski, drukarki i inne urządzenia
Uczyń z routera RT-AC1200GU swoje centrum mediów i obsługi urządzeń. Wykorzystując zintegrowane gniazdo USB 2.0, możesz podłączyć dyski zewnętrzne, drukarki, skanery i wiele innych urządzeń z łącznością USB, aby udostępniać ich funkcjonalność na komputerach w swojej sieci. Połączenie urządzeń z siecią sprawi, że dostęp do nich będzie łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Aplikacja ASUS Router steruj swoją siecią z dowolnego miejsca
W obecnym czasie wymaga się od nas co raz większej mobilności, dlatego posiadanie kontroli nad swoją siecią za pośrednictwem aplikacji stało się dla użytkowników ważniejsze niż kiedykolwiek w przeszłości. Nowa aplikacja ASUS Router została stworzona od podstaw dla zaoferowania intuicyjnej obsługi oraz niezawodności i umożliwia Ci instalację routera, zarządzanie ruchem w sieci, diagnozowanie problemów oraz aktualizację oprogramowania firmware, a wszystko to bez konieczności uruchamiania komputera.

Dedykowane połączenie Wi-Fi dla Twoich gości
Zapewnij gościom dostęp do Internetu bez konieczności podawania im swojego osobistego hasła lub dodatkowego obciążania sieci. ASUS Guest Network obsługuje maksymalnie sześć wydzielonych sieci dla gości, przy czym każda z nich otrzyma własny limit przepustowości oraz osobne hasło. Goście nie będą mieli dostępu do Twojej głównej sieci ani żadnych podłączonych do niej urządzeń.

Twoja rodzina jest najważniejsza
Wi-Fi Pause wyłączy na chwilę Internet jest to więc doskonała funkcja, gdy chcesz przyjemnie spędzić nieco czasu ze swoją rodziną!

Bezstresowe udostępnianie plików AiDisk
Funkcja AiDisk umożliwia Ci udostępnianie w Internecie plików zapisanych na dyskach USB. Możesz stworzyć własną nazwę domeny dla serwera FTP, a następnie udostępniać pliki swoim przyjaciołom.

Niezawodna kontrola i optymalizacja z ASUSWRT
Dzięki ASUSWRT masz możliwość konfigurowania, monitorowania oraz kontrolowania aplikacji sieciowych, a wszystko to wykonasz w jednym miejscu za pomocą intuicyjnego interfejsu użytkownika w postaci pulpitu. Oferując szybką instalację w ciągu 30 sekund, wykrywanie wielu urządzeń oraz elastyczne ustawienia, ASUSWRT pomaga Ci maksymalnie wykorzystać wydajność sieci.

Informacje techniczne

Funkcje specjalne
 • Udostępnianie łącza 3G/4G,
 • Serwer wydruku,
 • Download Master,
 • AiDisK,
 • Kontrola rodzicielska.
Zasilanie
 • Wejście AC : 110V~240V (50~60Hz)
 • Wyjście DC : 12 V o maksymalnym prądzie 2 A
Akcesoria w zestawie
 • Kabel RJ-45
 • Zasilacz
 • Przewodnik
 • Karta gwarancyjna
Max. prędkość pobierania 867 Mbit/s
Max. prędkość wysyłania 867 Mbit/s
Typ GSM 3G/4G
Standardy IPv6 , 802.11n , 802.11g , IPv4 , 802.11a , 802.11ac , 802.11b
Pasmo 2,4 GHz , 5 GHz
Antena Zewnętrzna odłączana
Obsługiwane systemy operacyjne Mac OS , Windows 8.1 , Windows ME , Windows Server 2003 , Windows 10 , Windows Server 2008 , Windows 2000 , Windows 8 , Windows XP , Linux , Windows 7
Prezentacja 3D
Model

RT-AC1200GU

Techniczne

Liczba anten 4
Porty we/wy 5 x 10/100/1000Base-T RJ-45 ports , 1 x USB 2.0

Fizyczne

Kolor Czarny
Waga 395 g
Wymiary

207 x 148 x 35 mm

Pozostałe

Gwarancja 36

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Asus Router RT...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Asus Router RT-AC1200GU AC1200 1WAN 4LAN 1USB