Ulubione
0

NETIS Access Point N150

Numer katalogowy Nr kat KMNEIAP00000005,

Kod producenta Kod WF2210

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

WF2210 Netis 150Mbps Wireless N Access Point zapewnia duży zasięg, wysoką wydajność oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu na dużych obszarach.
Oferuje wiele trybów pracy w tym AP, WDS Repeater, Multi-SSID, dla bardziej elastycznej konfiguracji sieci bezprzewodowej. Ponadto, za pomocą przycisku Turbo, można łatwo kontrolować moc transmisji. W trybie wysokiej mocy, będziesz mógł cieszyć się siecią w dużym domu, wielopoziomowym biurze lub magazynie.

Wysoka moc przenikalność przez ściany aby wyeliminować martwe strefy
Zaawansowane wzmacniacze zasilania (PA) i wzmacniacze niskiego sygnału (LNA) w WF2210 Wireless N Access Point 150Mbps zapewniają potężny zasięg Wi-Fi, który łatwo przenika ściany i przeszkody, aby zapewnić zasięg Wi-Fi w trudno dostępnych miejscach. Jest to dobre rozwiązanie dla większych domów, podwórek, biur, hoteli i magazynów.

Przycisk Turbo Popraw siłę sygnału w mgnieniu oka
Za pomocą przycisku Turbo, można łatwo zwiększyć siłę sygnału emitowaną przez router. Naciskając przycisk Turbo przez 1 sekundę, Turbo LED zmieni kolor z niebieskiego na czerwony, od tego momentu WF2210 będzie działać w trybie wysokiej mocy, aby wzmocnić sygnał do maksymalnego zakresu.

Odłączana antena 5dBi - wymień antenę by zyskać lepszy zasięg Wi-Fi
WF2210 wyposażony jest w antenę 5dBi, aby zapewnić szeroki zakres na większym dystansie. Ponadto, antena jest zdejmowana, co oznacza, że może być zastąpiona anteną wewnętrzną lub zewnętrzną o większej mocy dla jeszcze większego zasięgu Wi-Fi lub do specjalnych zastosowań instalacyjnych.

Wiele trybów bezprzewodowe - elastyczne rozwiązania WLAN
WF2210 obsługuje tryby AP, WDS Repeater, Multi-SSID (VLAN) , zapewniając różne rozwiązania bezprzewodowe. Na podstawie istniejącej sieci bezprzewodowej, możesz wybrać odpowiedni tryb bezprzewodowy na budowę lub rozbudowę sieci bezprzewodowej.

Bezprzewodowa funkcja Harmonogramu inteligentne sterowanie czasem Online
WF2210 umożliwia kontrolowanie czasu pracy sieci Wi-Fi. Po poprawny ustawieniu możesz ustawić auto-off wtedy kiedy śpisz i auto-on w trakcie dnia, wszystko po to byś mógł kontrolować przepływ sieci Wi-Fi w twoim domu.

PoE - zbuduj swoją sieć w wygodny sposób
WF2210 może być zasilany za pomocą kabla sieci komputerowej (PoE pasywne), który przesyła dane i energie elektryczną w tym samym czasie, co pozwala zamontować Access Point w miejscu gdzie nie ma dostępu do gniazdka elektrycznego. Dzięki temu rozwiązaniu możesz lepiej i łatwiej zaprojektować swoją sieć bezprzewodową do osiągnięcia najlepszego zasięgu sygnału.

Internetowy interfejs w oparciu o Metro Style łatwy w ustawieniu, łatwy w użyciu
WF2210 posiada interfejs WWW Metro Style, aby pomóc w szybszym zrozumieniu stanu urządzenia i konfiguracji połączenia bezprzewodowego. Również z funkcją logowania przez domenę (http://netisap.cc), możesz w łatwy sposób dostać się do interfejsu WWW i zmienić ustawienia urządzenia.

Informacje techniczne

Bezpieczeństwo

- 64/128 bitowy WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES)
- Rozgłaszanie nazwy SSID
- Filtrowanie adresów MAC

Zasilanie

- Rodzaj zasilacza: Zewnętrzny
- Typ zasilacza: 12V/1A

Akcesoria w zestawie

- WF2210
- 12V/1A Adapter
- Iniektor
- Kabel Ethernet
- Krótka instrukcja obsługi

Pozostałe parametry

- Prędkość transmisji 2.4Ghz: 150,00 Mbps
- Certyfikaty: FCC, CE

Zysk anteny 5 dBi
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja

Tryby pracy:
- Repeater
- AP
- Router

Standardy 802.3 , 802.11n , 802.11g , 802.11b , 802.3u
Pasmo 2,4 GHz
Antena Zewnętrzna odłączana
Architektura sieci FastEthernet

Techniczne

Liczba anten 1
Porty we/wy 1 x 10/100 Mbit/s

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

NETIS Access Po...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: NETIS Access Point N150