Kategorie
D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Ex

D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Ex...

Numer katalogowy: NUDLIPWDHP31100 Kod producenta:

0
D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Ex
D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Ex

D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Ex

Punkty dostępowe

D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Ex

Numer katalogowy: NUDLIPWDHP31100

Kod producenta: DHP-W311AV/E

Niedostępny

Bezprzewodowy moduł PowerLine AV 500 umożliwia rozszerzenie istniejącej sieci PowerLine o dodatkową sieć bezprzewodową. Dzięki zastosowaniu zarówno technologii PowerLine, jak i technologii bezprzewodowej, użytkownik może rozszerzać i tworzyć sieci bezprzewodowe przy użyciu najnowszych standardów HomePlug...

Zobacz szczegóły ›
  • Opis i dane techniczne
  • Opinie

Bezprzewodowy moduł PowerLine AV 500 umożliwia rozszerzenie istniejącej sieci PowerLine o dodatkową sieć bezprzewodową. Dzięki zastosowaniu zarówno technologii PowerLine, jak i technologii bezprzewodowej, użytkownik może rozszerzać i tworzyć sieci bezprzewodowe przy użyciu najnowszych standardów HomePlug AV i Wireless N. Takie połączenie nie było dotychczas możliwe. System korzysta z istniejącej instalacji elektrycznej, dlatego do rozszerzenia sieci nie są potrzebne dodatkowe kable.

Szybsza transmisja bezprzewodowa i większy zasięg
Technologia Wireless N to znacznie większa szybkość transmisji i lepszy zasięg, niż poprzedni standard bezprzewodowy 802.11g. Początkową konfigurację sieci bezprzewodowej można wykonać bardzo szybko, dzięki wygodnemu kreatorowi konfiguracji. Obsługa szyfrowania WPA i WPA2 gwarantuje, że ruch w sieci będzie w pełni bezpieczny.

Znakomite rozwiązanie do zastosowań wymagających dużej przepustowości
Zestaw umożliwia przesyłanie danych w sieci elektrycznej z maksymalną szybkością 500 Mb/s oraz w sieci bezprzewodowej Wireless N z maksymalna szybkością 300 Mb/s. Ta duża szybkość transmisji powoduje, że rozwiązanie jest znakomite do zastosowań wymagających dużej przepustowości. Gwarantuje ono bezproblemowe strumieniowe przesyłanie danych wideo w jakości HD, umożliwia prowadzenie rozmów VoIP, a także pozwala korzystać z gier bez zakłóceń. Mechanizm QoS nadaje priorytety pakietom sieciowym, dzięki czemu aplikacje multimedialne nie są spowalniane przez przeglądanie stron WWW oraz pobieranie plików. Urządzenie zapewnia dużą przepustowość sieci, umożliwiając użytkownikom cyfrowego domu wykorzystanie istniejącej instalacji elektrycznej do strumieniowego przesyłania danych multimedialnych wysokiej jakości.

Wygodna konfiguracja i bezpieczne działanie
Urządzenie DHP-W311AV jest podłączane bezpośrednio do gniazda sieciowego i nie wymaga zastosowania dodatkowych kabli. Takie rozwiązanie umożliwia rozszerzenie domowej sieci Ethernet lub Wireless N poprzez połączenie urządzeń znajdujących się w odległych od siebie zakątkach domu. Użytkownik może skonfigurować klucze do szyfrowania transmisji przewodowej lub bezprzewodowej przy naciśnięciu przycisku WPS na obudowie urządzenia. Adapter korzysta ze 128-bitowego szyfrowanie AES, co chroni sieć przed nieautoryzowanym dostępem. Szybki i prosty proces instalacji (plug and play) powoduje, że DHP-W311AV jest znakomitym rozwiązaniem do rozszerzenia sieci domowych z użyciem instalacji elektrycznej o dostęp bezprzewodowy (Wi-Fi).

Nieprzypisane

Bezpieczeństwo

Szyfrowanie łącza AES (128-bitowe)

Zasilanie

- Od 100 V do 240 V, 50/60 Hz
- Maksymalnie 6 W

Wymagania sprzętowe

- Windows 7/Vista/XP SP3
- Interfejs Ethernet (100 Mb/s)

Standardy

1901 , 802.3 , 802.3u

Architektura sieci

FastEthernet

Techniczne

Porty we/wy

1 x WAN (RJ-45) , 1 x 10/100 Mbit/s

Fizyczne

Kolor

Biały

Waga

174.8 kg

Wymiary

90 mm x 65 mm x 50 mm

Pozostałe

Gwarancja

24

Napisz pierwszy komentarz

* pola wymagane

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: D-Link DHP-W311AV PowerLine WiFi N Mini Ex