Ulubione

Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EAX80 AX6000 Mesh Extender

Numer katalogowy Nr kat KMNTGRW00000008,

Kod producenta Kod EAX80-100EUS

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

8-strumieniowy wzmacniacz sygnału NETGEAR Nighthawk AX8 (EAX80) obsługuje standard WiFi 6 najnowszej generacji (802.11ax). Ten wydajny wzmacniacz sygnału Nighthawk został zaprojektowany z myślą o przyszłości technologii WiFi, zapewniając maksymalną pojemność i prędkość oraz większy zasięg. Przyjemniejsze korzystanie z Internetu i połączenia WiFi z szybkością do 6 Gb/s, nawet w najdalszym zakątku domu. Dzięki 8-strumieniowej sieci WiFi większa liczba strumieni przestrzennych zapewnia większą dostępną przepustowość i mniej problemów z płynnością ruchu wszystkich urządzeń w sieci WiFi. Urządzenie jest idealne do dużych domów nawet z 6 sypialniami, zapewniając wydajną sieć WiFi w każdym zakątku domu i umożliwiając wykorzystanie błyskawicznych szerokopasmowych prędkości, za które przecież płacisz. Łatwa konfiguracja wzmacniacza sygnału i lepsze wykorzystanie sieci WiFi dzięki aplikacji Nighthawk. Dzięki wzmacniaczowi sygnału sieci WiFi 6 Nighthawk AX8 można korzystać z połączeń WiFi nawet 4-krotnie szybszych niż w przypadku sieci WiFi 5, co pozwala na podłączenie większej liczby urządzeń do sieci WiFi już dziś, a także w przyszłości.

Łatwe tworzenie systemu WiFi 6 przy użyciu istniejącego routera
Zwiększ zasięg swojego istniejącego routera, korzystając z aktualnej nazwy sieci WiFi i hasła. Ta wyjątkowa stacjonarna konstrukcja jest wyposażona w cztery wydajne anteny wewnętrzne, które rozszerzają sygnał sieci WiFi do miejsc nieosiągalnych dla sygnału Twojego routera. Wzmacniacz sygnału sieci WiFi Nighthawk AX8 jest wstecznie zgodny z poprzednimi generacjami urządzeń WiFi (11b/g/n/a/ac) i będzie działać ze wszystkimi istniejącymi urządzeniami podłączonymi do Internetu.

Najwyższa prędkość i zasięg bez zakłóceń
Ulepszona technologia WiFi umożliwia płynne przesyłanie treści w jakości Ultra HD na Twój nowy telewizor typu Smart TV, słuchanie muzyki przez podłączone do sieci WiFi głośniki i granie w gry online w całym domu.

Zapomnij o przełączaniu pomiędzy nazwami sieci WiFi
Wzmacniacz sygnału Nighthawk AX8 tworzy płynnie działającą sieć domową, korzystając z tej samej nazwy sieci WiFi (SSID) co router. Urządzenia WiFi, takie jak smartfony czy laptopy, pozostaną nieprzerwanie połączone z siecią o tej samej nazwie, nieważne w jakiej części domu będziesz z nich korzystać.

Zasięg bez zakłóceń dla urządzeń mobilnych
Funkcja Smart Roaming zapewnia inteligentne połączenie urządzeń mobilnych z optymalną siecią WiFi, umożliwiając przesyłanie strumieniowe danych w jakości 4K, surfowanie po sieci i wiele więcej. Możesz teraz oglądać filmy w serwisach YouTube i Netflix bez zakłóceń, nawet jeśli poruszasz się po domu.
Funkcja Smart Roaming jest obsługiwana przez urządzenia obsługujące standard 802.11 k.

Więcej połączeń
Wzmacniacz na biurko, taki jak EAX80, jest doskonałym wyborem, jeśli potrzebujesz większej liczby portów Ethernet, do których można podłączać urządzenia pracujące w sieci i nośniki danych USB. Cztery (4) porty Gigabit Ethernet wzmacniacza umożliwiają podłączenie urządzeń przewodowych, takich jak telewizory Smart TV i konsole do gier.

Informacje techniczne

Bezpieczeństwo Zabezpieczenia WiFi oparte na standardach 802.11i, WEP i 128-bitowym szyfrowaniu AES z PSK
Pozostałe parametry Wydajność sieci WiFi: AX6000
Wymagania sprzętowe
  • Router WiFi lub brama pracująca w pasmach 2,4 i/lub 5 GHz w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac/ax
  • Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 8.0, Firefox 20, Safari 5.1 lub Google Chrome 25.0 lub nowsza
Oprogramowanie Aplikacja Nighthawk łatwa konfiguracja wzmacniacza sygnału i lepsze wykorzystanie sieci WiFi
Standardy 802.11ax
Pasmo 2,4 GHz , 5 GHz
Architektura sieci GigabitEthernet

Techniczne

Porty we/wy 1 x USB 3.0 , 4 x 10/100/1000 Mbit/s

Fizyczne

Kolor Czarny
Waga 0.86 kg
Wymiary 279 × 197 × 106 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 706121

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Netgear Wzmacni...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EAX80 AX6000 Mesh Extender