Ulubione

Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EAX15 AX1800 WiFi 6 Mesh Extender

Numer katalogowy Nr kat KMNTGRW00000010,

Kod producenta Kod EAX15-100PES

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty
  • Inne produkty producenta

Wzmacniacz sygnału sieci WiFi 6
4-strumieniowy wzmacniacz sygnału sieci WiFi 6 Mesh. Zwiastun nowej ery sieci WiFi 6

Urządzenie NETGEAR AX1800 4-Stream Mesh Extender (EAX15) obsługuje najnowszą generację standardu WiFi 6 (802.11ax). Ten potężny Mesh Extender został stworzony z myślą o przyszłości WiFi, zapewniając dużą pojemność, dużą szybkość i większy zasięg. Doświadcz potężnej sieci Wi-Fi z większą liczbą urządzeń i płynnym zasięgiem w domu dzięki prędkości do 1,8 Gb/s. Dzięki 4-strumieniom więcej zapewnia większą dostępną przepustowość i mniejsze zatory dla wszystkich urządzeń w sieci WiFi. Urządzenie jest idealne do małych i średnich domów nawet z 4 sypialniami, zapewniając wydajną sieć WiFi w każdym zakątku domu i umożliwiając wykorzystanie największych szerokopasmowych prędkości, za które przecież płacisz. Wymień swój zwykły wzmacniacz sieci WiFi na wzmacniacz sieci WiFi 6 Mesh, aby korzystać z największej szybkości sieci WiFi i nawet 1,5-krotnie większej pojemności niż w przypadku sieci WiFi 5, co pozwoli podłączyć do sieci WiFi więcej urządzeń dzisiaj i w przyszłości.

Łatwe tworzenie systemu WiFi 6 przy użyciu istniejącego routera
Zwiększ zasięg swojego istniejącego routera, korzystając z aktualnej nazwy sieci WiFi i hasła. Ta stacjonarna konstrukcja jest wyposażona w dwie wydajne anteny wewnętrzne, które rozszerzają sygnał sieci WiFi do miejsc nieosiągalnych dla sygnału routera. Urządzenie AX1800 Mesh Extender jest wstecznie zgodne z poprzednimi generacjami sieci WiFi (11a/b/g/n/ac) i współpracuje ze wszystkimi istniejącymi urządzeniami podłączonymi do Internetu.

Wysoka prędkość i zasięg bez zakłóceń
Ulepszona technologia WiFi umożliwia płynne przesyłanie treści w jakości Ultra HD na Twój nowy telewizor typu Smart TV, słuchanie muzyki przez podłączone do sieci WiFi głośniki i granie w gry online w całym domu.

Zapomnij o przełączaniu pomiędzy nazwami sieci WiFi
4-strumieniowy wzmacniacz sygnału sieci Mesh AX1800 tworzy płynnie działającą sieć domową, korzystając z tej samej nazwy sieci WiFi (SSID) co router. Urządzenia WiFi, takie jak smartfony i laptopy, pozostaną podłączone do sieci o tej samej nazwie bez rozłączania i ponownego łączenia się podczas poruszania się po domu i podwórku.

Zasięg bez zakłóceń dla urządzeń mobilnych
Funkcja Smart Roaming zapewnia inteligentne połączenie urządzeń mobilnych z optymalną siecią WiFi, umożliwiając przesyłanie strumieniowe danych w jakości 4K, surfowanie po sieci i wiele więcej. Możesz teraz oglądać filmy w serwisach YouTube i Netflix bez zakłóceń, nawet jeśli poruszasz się po domu. Funkcja Smart Roaming jest obsługiwana przez urządzenia obsługujące standard 802.11 k.

Router Nighthawk + ekstender sieci
Lubisz swój router Nighthawk? Teraz możesz łatwo stworzyć własną, potężną sieć Nighthawk o szerokim zasięgu.
Korzystaj ze wszystkich zaawansowanych technologicznie funkcji, które zapewnia urządzenie Nighthawk, i stwórz własny wydajny system sieci WiFi. Urządzenie EAX15 jest zgodne z każdym routerem WiFi, ale zapewnia najlepszą wydajność sieci dzięki routerom Nighthawk WiFi 6.

Informacje techniczne

Bezpieczeństwo Zabezpieczenia WiFi oparte na standardach 802.11i oraz 128-bitowym szyfrowaniu AES z PSK
Wymagania sprzętowe
  • Router WiFi lub brama pracująca w pasmach 2,4 i/lub 5 GHz w standardzie 802.11 a/b/g/n/ac/ax
  • Przeglądarka Microsoft Internet Explorer 8.0, Firefox 20, Safari 5.1 lub Google Chrome 25.0 lub nowsza
Standardy 802.11a , 802.11ac , 802.11ax , 802.11b , 802.11g , 802.11k , 802.11n
Pasmo 2,4 GHz , 5 GHz
Antena Wewnętrzna
Architektura sieci GigabitEthernet

Techniczne

Liczba anten 2
Porty we/wy 1 x 10/100/1000 Mbit/s

Fizyczne

Kolor Biały
Waga 22 g
Wymiary 149 x 68.4 x 52,3 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
abid 792193

Wybierz bank:

Inne produkty producenta

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Netgear Wzmacni...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Netgear Wzmacniacz sygnału WiFi EAX15 AX1800 WiFi 6 Mesh Extender