Ulubione
Dell

Dell #X520 DP SFP+ 10Gbs LowProfile

Numer katalogowy Nr kat NSDELSNX520DP02,

Kod producenta Kod 540-BBDW

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Karta sieciowa Intel X520 Dual Port 10Gb SFP+ Low Profile 

Kompatybilna z 13 i 14 generacją serwerów PowerEdge.

Zestaw nie zawiera optyki, moduły SFP+ należy dokupić osobno.

 

Pasujący moduł SFP+ :
407-BBOK - SFP+, Short Range, Optical Tranceiver, LC Connector, 10Gb and 1Gb compatible for Intel and Broadcom,CusKit

 

Pozostałe

Gwarancja 12

Wybierz bank:

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Dell #X520 DP SFP+ 10Gbs LowProfile