Ulubione
Digitus

Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m

Numer katalogowy Nr kat AKASS253303,

Kod producenta Kod DK-2533-03

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/LC duplex, 3m

Nieprzypisane

Rodzaj Kabel
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja Duplex

Techniczne

Złącza #1 LC
Złącza #2 LC

Fizyczne

Kolor Pomarańczowy , Szary
Długość przewodu 3 m
Wymiary

- Średnica włókna: 50/125µ

- Średnica kabla 3mm

 

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

- Klasa włókna: OM2
- Powłoka: LSOH
- Złącze z ceramiczną ferulą
- Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów
- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-LC dplx 3m