Ulubione

Techly Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy

Numer katalogowy Nr kat AKTEYKSSS303935,

Kod producenta Kod 303935

netto 41 , 34 netto
50 , 85
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
Produkt na magazynie

Towar na magazynie, wysyłany w przeciągu 24 godzin


Gdzie kupić?

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Światłowód krosowy TechlyPro ILWL D9-SCLC-030 LC-SC duplex 9/125 OS2, SM 3m

Nieprzypisane

Rodzaj Kabel
Zastosowanie Sieciowy (LAN)
Transmisja Duplex

Fizyczne

Kolor Biały , Żółty , Niebieski
Długość przewodu 3 m

Pozostałe

Gwarancja 36

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Techly Światłowód krosowy LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 jednomodowy