Ulubione

Extralink Splitter PLC 1:4 SC/APC 900UM 1M

Numer katalogowy Nr kat AKEXTKSSSS00646,

Kod producenta Kod EX.0646

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Splitter optyczny służący do podziału mocy optycznej na 4 symetrycznych torów. Splitter charakteryzuje się stabilną pracą w zakresie pasma od 1260 - 1650 nm. Rozmiary pozwalają na instalację splittera w przełącznikach optycznych.

Wykonany jest w technologii PLC (ang. Planar Wave Circuit) co pozwala na symetryczny podział mocy optycznej. Każde włókno ma długość 1,5m i jest zakończone złączami SC/APC.

Informacje techniczne

Rodzaj Rozdzielacz
Zastosowanie Światłowód

Techniczne

Złącza #1 Światłowód SC/APC
Złącza #2 Światłowód SC/APC

Fizyczne

Długość przewodu 1 m

Pozostałe

Gwarancja 12
Pozostałe parametry
  • Model: 1x4
  • Typ włókna: G.657.A
  • Długość fali: 1260nm~1650nm
  • Maksymalne straty wtrąceniowe (dB): 7.4
  • Maksymalna nierównomierność podziału (dB): 0.8
  • Maksymalna strata zależna od długośći fali (dB): 0.8
  • Minimalne straty odbiciowe (dB): 50

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Extralink Split...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Extralink Splitter PLC 1:4 SC/APC 900UM 1M