Ulubione
0

Extralink Pigtail SC/UPC 900UM 1.5M G657A

Numer katalogowy Nr kat AKEXTKSSSP01889,

Kod producenta Kod EX.1889

  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Informacje techniczne

Rodzaj Kabel
Zastosowanie Światłowód

Techniczne

Złącza #1 Światłowód SC/UPC
Złącza #2 Brak

Fizyczne

Kolor Żółty
Długość przewodu 1.5 m
Wymiary

Średnica: 900um

Pozostałe

Gwarancja 12

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Extralink Pigta...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Extralink Pigtail SC/UPC 900UM 1.5M G657A