Ulubione

Extralink Pigtail Multi Mode LC/UPC OM3 50/125 2M EASY-STRIP

Numer katalogowy Nr kat AKEXTKSSMP12462,

Kod producenta Kod EX.12462

  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Informacje techniczne

Rodzaj Kabel
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj światłowodu Multi-mode

Techniczne

Złącza #1 Światłowód LC/UPC
Złącza #2 Brak

Fizyczne

Kolor Błękitny
Długość przewodu 2 m
Wymiary

Średnica: 900um

Pozostałe

Gwarancja 12

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Extralink Pigta...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Extralink Pigtail Multi Mode LC/UPC OM3 50/125 2M EASY-STRIP