Ulubione

Equip Światłowód krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Numer katalogowy Nr kat AKEQPKSS0000003,

Kod producenta Kod 255412

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Światłowód krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m

Informacje techniczne

Rodzaj Kabel
Zastosowanie Sieciowy (LAN)
Kategoria OM3

Techniczne

Złącza #1 LC
Złącza #2 LC

Fizyczne

Kolor Błękitny
Długość przewodu 2 m

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

Equip Światłowó...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Equip Światłowód krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 2m