Ulubione

Equip Światłowód krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 20m

Numer katalogowy Nr kat AKEQPKSS0000002,

Kod producenta Kod 255418

netto 0 , 00 netto
0 , 00
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie

Leasing Online - dla zamówień powyżej 650zł brutto

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Światłowód krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 20m

Informacje techniczne

Rodzaj Kabel
Zastosowanie Światłowód
Kategoria OM3

Techniczne

Złącza #1 LC
Złącza #2 LC

Fizyczne

Kolor Błękitny
Długość przewodu 20 m

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: Equip Światłowód krosowy LC-LC Duplex MM 50/125 OM3 LSOH 20m