Ulubione

AT&T Cabling Wstępnie Załadowana MTP Kaseta LC/UPC OM3

Numer katalogowy Nr kat LOAATWOKFM3H24P,

Kod producenta Kod 82FM3HV024P-BK51

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wstępnie załadowana kaseta
- MTP LC/UPC
- OM3

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C511

Nieprzypisane

Kategoria OM3

Techniczne

Liczba portów 24
Typ gniazda LC/UPC
Liczba łączników MPO / MTP 2

Fizyczne

Kolor Szary
Szerokość 130 mm
Wysokość 1U
Wymiary

30 x 130 x 91 mm.

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

Polaryzacja: Typ-A

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling Wstępnie Załadowana MTP Kaseta LC/UPC OM3