Ulubione

AT&T Cabling Wstępnie Załadowana H-D MTP Kaseta LC/UPC OM4

Numer katalogowy Nr kat LOAATWOKPM4H24P,

Kod producenta Kod 82PM4HV024P-BK51

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wstępnie załadowana kaseta H-D
- MTP LC/UPC
- OM4

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C512

Nieprzypisane

Kategoria OM4

Techniczne

Liczba portów 24
Typ gniazda LC/UPC
Liczba łączników MPO / MTP 2

Fizyczne

Kolor Szary
Szerokość 111 mm
Wysokość 1U
Wymiary

34 x 111 x 88 mm.

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

Polaryzacja: Typ-A

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling Wstępnie Załadowana H-D MTP Kaseta LC/UPC OM4