Ulubione

AT&T Cabling Wstępnie Załadowana H-D MPO Kaseta LC/UPC OM3

Numer katalogowy Nr kat LOAATWOKDM3H24P,

Kod producenta Kod 82DM3HV024P-BK51

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wstępnie załadowana kaseta H-D
- MPO LC/UPC
- OM3

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C522

Informacje techniczne

Kategoria OM3

Techniczne

Liczba portów 24
Typ gniazda LC/UPC
Liczba łączników MPO / MTP 2

Fizyczne

Kolor Szary
Szerokość 111 mm
Wysokość 1U
Wymiary

34 x 111 x 88 mm.

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

Polaryzacja: Typ-A

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

AT&T Cabling Ws...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling Wstępnie Załadowana H-D MPO Kaseta LC/UPC OM3