Ulubione

AT&T Cabling Pusty Panel Optyczny 1U Dla Kaset, MPO

Numer katalogowy Nr kat NUAATPKS27M072A,

Kod producenta Kod 27M00NV072A-BK1U

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Pusty Panel Optyczny
- 1U
- Dla Kaset, MPO
- Plug and Play

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C521

Fizyczne

Kolor Czarny
Szerokość 483 mm
Wysokość 1U
Wymiary

44.5 x 483 x 501 mm.

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

Możliwość konfiguracji:
- Porty: 12 lub 24 LC/UPC lub SC/UPC
- Panel mieści 3 kasety
- 1 do 72 kabli
- Kompatybilny z OM1, OM2, OM3, OM4 i OS2

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling Pusty Panel Optyczny 1U Dla Kaset, MPO