Ulubione

AT&T Cabling Moduł Wstępnie Załadowany Quad LC/UPC Wielomodowy OM3,12p

Numer katalogowy Nr kat NUAATSOM532M34P,

Kod producenta Kod 532M3NV024P-MT61

netto 0 , 0 netto
0 , 0
Zamów telefonicznie
(+32) 775 27 00
 Zamów telefonicznie
  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wstępnie Załadowany Moduł
- Quad LC/UPC
- Wielomodowy, OM3
- 12 portów

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C531

Nieprzypisane

Kategoria OM3

Techniczne

Liczba portów 12
Typ gniazda LC/UPC

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling Moduł Wstępnie Załadowany Quad LC/UPC Wielomodowy OM3,12p