Ulubione

AT&T Cabling Moduł wstępnie załadowany Duplex LC/UPC Wielomodowy OM4,6 portów

Numer katalogowy Nr kat NUAATSOM532M42P,

Kod producenta Kod 532M4NV012P-MT61

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Wstępnie Załadowany Moduł
- Duplex LC/UPC
- Wielomodowy OM4
- 6 portów

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C531

Informacje techniczne

Kategoria OM4

Techniczne

Liczba portów 6
Typ gniazda LC/UPC

Fizyczne

Kolor Czarny

Pozostałe

Gwarancja 24

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

AT&T Cabling Mo...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling Moduł wstępnie załadowany Duplex LC/UPC Wielomodowy OM4,6 portów