Ulubione

AT&T Cabling H-D MTP-LC/UPC Panel Światłowodowy Stały, OM4, 72 włókna

Numer katalogowy Nr kat NUAATPMSLM4H72P,

Kod producenta Kod 27LM4HV072P-BK1U

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Panel światłowodowy, stały
- MTP-LC/UPC
- OM4
- 72 włókna

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C513

Informacje techniczne

Kategoria OM4

Techniczne

Liczba portów 72
Typ gniazda LC/UPC
Liczba łączników MPO / MTP 6

Fizyczne

Kolor Szary
Szerokość 483 mm
Wysokość 1U
Wymiary

44.5 x 483 x 336 mm.

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

Polaryzaca: Typ-A

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

AT&T Cabling H-...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling H-D MTP-LC/UPC Panel Światłowodowy Stały, OM4, 72 włókna