Ulubione

AT&T Cabling H-D MTP-LC/UPC Panel Światłowodowy Stały, OM3,144 wlokna

Numer katalogowy Nr kat NUAATPMSFM3H144,

Kod producenta Kod 27FM3HV144P-BK1U

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Panel światłowodowy, stały
- MPO-LC/UPC
- OM3
- 144 włókna

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C523

Informacje techniczne

Kategoria OM3

Techniczne

Liczba portów 144
Typ gniazda LC/UPC
Liczba łączników MPO / MTP 12

Fizyczne

Kolor Szary
Szerokość 483 mm
Wysokość 1U
Wymiary

44.5 x 483 x 336 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

Polaryzaca: Typ-C

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

AT&T Cabling H-...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling H-D MTP-LC/UPC Panel Światłowodowy Stały, OM3,144 wlokna