Ulubione

AT&T Cabling H-D MPO-LC/UPC Panel Światłowodowy Stały, OM4, 96 włókien

Numer katalogowy Nr kat NUAATPMSPM4H096,

Kod producenta Kod 27PM4HV096P-BK1U

  • Opis
  • Specyfikacja
  • Opinie
  • Raty

Panel światłowodowy, stały
- MPO-LC/UPC
- OM4
- 96 włókien

Więcej informacji: http://cabling.att.com/Products/CenterLine/?pid=C523

Informacje techniczne

Kategoria OM4

Techniczne

Liczba portów 96
Typ gniazda LC/UPC
Liczba łączników MPO / MTP 8

Fizyczne

Kolor Szary
Szerokość 483 mm
Wysokość 1U
Wymiary

44.5 x 483 x 336 mm

Pozostałe

Gwarancja 24
Pozostałe parametry

Polaryzaca: Typ-C

Wybierz bank:

Powiadom mnie, gdy ten produkt będzie dostępny online

Podaj nam swój e-mail, a powiadomimy Cię,
gdy ten produkt będzie znów dostępny.

AT&T Cabling H-...
<< Wracam do zakupów
Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt: AT&T Cabling H-D MPO-LC/UPC Panel Światłowodowy Stały, OM4, 96 włókien